Mng Kargo Kaynarca Şubesi

Adres

Fevzi Çakmak Mahallesi Cemal Gürsel Caddesi Zonguldak Sokak No: 10/A Pendik İstanbul

Telefon

0 216 596 3678

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kaynarca Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kaynarca Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kaynarca Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Kaynarca şubesine yaya gidilemiyorsa kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile erişim sağlayabilirsiniz. Mng Kargo'nun detayları yukarıda belirtilen Kaynarca şubesine yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisini kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kaynarca Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi bilgileriniz ve trafik durumu haritada görüntülenecektir.

Mng Kargo Kaynarca Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kaynarca Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Pendik Şubeleri

Pendik ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Pendik ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takip işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik online kargo takibi çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son adım olarak hemen sağında bulunan büyütece dokunun. Kargo takip kodu doğru girdiyseniz paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz yola çıktıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Kaynarca Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.