Mng Kargo Kemer Şubesi

Adres

Yeni Mahalle Dörtyol Bulvarı No: 27/D Kemer Antalya

Telefon

0 242 814 4215

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kemer Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kemer Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kemer Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girmenizin ardından telefonda veya bilgisayarda yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Kemer şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız toplu taşıma imkanlarıyla ulaşıp işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye rota sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kemer Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu tavsiyeler bir yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine nasıl gidebileceğini ve alternatif ulaşım yöntemleri trafik durumu da işaretlenmiş bir şekilde harita üstünde vurgulanmış bir şekilde görüntülenecektir.

Mng Kargo Kemer Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Kemer Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Kemer Şubeleri

Kemer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kemer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip ve diğer işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip yapmanız imkan dahilinde.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alt kısımda kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Akabinde hemen sağında yer alan büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını unuttuysanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır kaybolmaz. Yakın konumdaki Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Kemer Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.