Mng Kargo Kilis Şubesi

Adres

İslambey Mahallesi Şehit Sakıp Caddesi Onur Apartmanı No: 4/B Merkez Kilis

Telefon

0 348 814 0715

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kilis Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kilis Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kilis Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Yol tarifi için başlangıç noktasını seçmenizin ardından klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo'nun Kilis Şubesi'ne uzak bir konumdaysanız alternatif ulaşım imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye adres bilgilerini teyit etmek üzere Google tarafından geliştirilen Maps altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kilis Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu güzergahlar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi, her bir ulaşım yöntemine göre tahmini varış süreleri ayrı ayrı güzergahların trafik durumları da gözetilerek Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Kilis Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en uygun yol tarifi olmayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler veya acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Kilis Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz. Üstelik online kargo takip süreçleri daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. Anasayfadan kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunun ardından hemen sağında bulunan büyütece dokunun. Takip kodunuz doğru girdiyseniz konum bilgisi gelecektir. Kargo takip işlemlerinde bazı durumlarda gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra tekrar bakabilirsiniz.

Takip numaranızı unuttuysanız hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip sayfasında takip detayları ile ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde saklanmıştır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Kilis Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.