Mng Kargo Kırkpınar Şubesi

Adres

Yancıkçı Şahin Mahallesi Şehit Hasan Daracı Sokak No: 21/21 Ayşekadın Merkez Edirne

Telefon

0 284 214 5219

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Kırkpınar Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Kırkpınar Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Kırkpınar Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan sayfada yola çıkış adresini seçin. Seçim işlemini harita üstünden de yapabilirsiniz.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girmenizin ardından telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mng Kargo'nun Kırkpınar Şubesi'ne yürüme mesafesinde değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Çalışma saatleri ve iletişim bilgileri verilen şubeye rota ve yol tarifi için Google tarafından geliştirilen Maps sitesini ve uygulamasını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Kırkpınar Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Yol tarifleri bir yazılım marifetiyle hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri güzergahların trafik durumları da gözetilerek haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Kırkpınar Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Kırkpınar Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip işlemleri daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa hiç durmadan Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice girin. Bunu da yaptıktan sonra sağındaki veya altındaki büyütece dokunun. Kargo takip bilgileriniz hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Telaşa lüzum yok paketiniz işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı bilmiyorsanız problem değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair hususlar anlatılmıştır. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sistemlerinde saklanır ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezinden birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Kırkpınar Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.