Mng Kargo Lara Şubesi

Adres

Çağlayan Mahallesi Barınaklar Bulvarı Postacılar Apartmanı No: 108 Muratpaşa Antalya

Telefon

0 242 323 6412

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Lara Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Lara Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Lara Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Başlangıç noktası seçimini müeakip telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Lara şubesine uzak bir konumdaysanız aracınız veya toplu taşıma ile erişim sağlayabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Lara şubesine yol tarifialmak için Google Maps teknolojisinin olanaklarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Lara Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi bilgileriniz ve trafik durumu ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Lara Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Lara Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Muratpaşa Şubeleri

Muratpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında detaylı bilgileri bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice yazmalısınız. Son olarak da hemen sağında bulunan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken kimi zaman gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numarasını kaybettiyseniz problem değil, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında saklanır ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo gönderi takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Lara Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.