Mng Kargo Lara Şubesi

Adres

Çağlayan Mahallesi Barınaklar Bulvarı Postacılar Apartmanı No: 108 Muratpaşa Antalya

Telefon

0 242 323 6412

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Lara Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Lara Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Lara Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sitede alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Başlangıç noktası seçimini müeakip telefonunuzda başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

Mng Kargo Lara şubesine uzak bir konumdaysanız aracınız veya toplu taşıma ile erişim sağlayabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Lara şubesine yol tarifialmak için Google Maps teknolojisinin olanaklarını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Lara Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Yol tarifi bilgileriniz ve trafik durumu ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Lara Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Lara Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Muratpaşa Şubeleri

Muratpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altında bulunan kodunuzu girebileceğiniz yere Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Akabinde sağındaki veya altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgulayın.

Takip numaranızı unuttuysanız telaşa gerek yok, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanır kaybolmaz. Bulunduğunuz konuma en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo gönderi takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Lara Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.