Mng Kargo Mahmutbey Şubesi

Adres

Mahmutbey Mahallesi İnönü Caddesi No: 61/A Bağcılar İstanbul

Telefon

0 212 445 4533

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mahmutbey Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mahmutbey Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mahmutbey Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Başlangıç konumu seçtikten sonra telefonda yeni bir işleme gerek bulunmamakla birlikte klavyenizden Enter tuşuna basın.

Mahmutbey Şubesi'nin bulunduğu yere yürüme mesafesinde yer almıyorsanız kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla erişim sağlayabilirsiniz. Mahmutbey Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine güzergah çizdirmek için yukarıda da görüldüğü üzere Maps teknolojisini kullanmaktayız.

Güzergahlar ve ulaşım araçlarının seçimi genel olarak her birinin farklı bir etki katsayısı bulunan faktörlere bağlıdır:

  1. Başlangıç noktası
  2. Trafik yoğunluğu
  3. Kapalı yollar
  4. Acil durumlar veya afetler

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mahmutbey Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu tavsiyeler Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi bilgileriniz harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Mahmutbey Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kapanan yollar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Mahmutbey Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Bağcılar Şubeleri

Bağcılar ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bağcılar ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca online kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleri için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo Takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takibi sürdürebilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. İlk listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt taraftaki kargo takip kodunu girin yazan yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Bunun akabinde sağındaki veya altındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasızsa paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını unuttuysanız hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip süreçlerine dair her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin veri tabanında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Yakınınızdaki Mng Kargo şubesindeki yetkililerden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Mahmutbey Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.