Mng Kargo Mardin Şubesi

Adres

13 Mart Mahallesi Mehtapkent Caddesi Mehtapkent Sitesi B Blok No: 7/B Merkez Mardin

Telefon

0 482 213 4638

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Mardin Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Mardin Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Mardin Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada bir başlangıç noktası seçmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo Mardin şubesine yürüyebilecek halde değilseniz farklı ulaşım imkanlarıyla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.
Adres ve telefon numarası yukarıda verilen şubeye yol tarifi sormak için Google Maps altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Mardin Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu tavsiyeler Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte trafik yoğunlukları da hesaba katılarak sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Mardin Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Kazalar veya diğer acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Mardin Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramadan önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takip ve diğer işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkacak olarak sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alt taraftaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Son bir şey daha kaldı sağ taraftaki sorgula butonuna tıklayın. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken sık olmamakla birlikte teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamakta faydar var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz o da sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları firmanın sisteminde saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Mardin Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.