Mng Kargo Meltem Şubesi

Adres

Yıldız Mahallesi Yıldız Caddesi Ayazağa Apartmanı No: 52/1 Muratpaşa Antalya

Telefon

0 242 238 2590

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Meltem Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Meltem Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Meltem Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Meltem Şubesi'nin bulunduğu yere uzaktaysanız aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.
Meltem ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak için Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Meltem Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Meltem Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Yol kazaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Meltem Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Muratpaşa Şubeleri

Muratpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şube yetkililerini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle internetten kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip kodunuza ihtiyaç var. Kargo takip kodu yanınızdaysa doğruca Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek: Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından alttaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice girin. Bunun akabinde alt kısımda "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında ara sıra gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Meltem Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.