Mng Kargo Meltem Şubesi

Adres

Yıldız Mahallesi Yıldız Caddesi Ayazağa Apartmanı No: 52/1 Muratpaşa Antalya

Telefon

0 242 238 2590

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Meltem Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Meltem Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Meltem Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin. Haritadan tıklayarak da yapmanız mümkün.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Meltem Şubesi'nin bulunduğu yere uzaktaysanız aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.
Meltem ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak için Google Maps altyapısının güzelliklerini kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Meltem Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google Maps uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Kargo şubesine ulaşım yöntemleri ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Meltem Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Yol kazaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Meltem Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Muratpaşa Şubeleri

Muratpaşa ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca internetten ya da uygulamadan kargo takip çok daha hızlıdır.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa hemen Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Akabinde hemen sağındaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası doğru girdiyseniz son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini bilmek lazım. Acele etmeyin, paketiniz yola çıktıktan birkaç saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Meltem Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.