Mng Kargo Ortakent Şubesi

Adres

Cumhuriyet Caddesi No: 3/2-2 Ortakent Bodrum Muğla

Telefon

0 252 358 7259

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ortakent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ortakent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ortakent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Ortakent şubesinin konumuna yürüyebilecek halde değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Ortakent şubesine yol tarifini sormak üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ortakent Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifleri Google tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifi bilgileriniz ve trafik durumu haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Ortakent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Ortakent Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Bodrum Şubeleri

Bodrum ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bodrum ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şubeyi aramaya gerek olmaksızın Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takip işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunun ardından hemen yanındaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Kargo takip kodu hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen bilgilerin geç gelebileceğini not düşmekte fayda var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını unuttuysanız problem değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında uzun süre saklanır kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını geçerek Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Ortakent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.