Mng Kargo Ortakent Şubesi

Adres

Cumhuriyet Caddesi No: 3/2-2 Ortakent Bodrum Muğla

Telefon

0 252 358 7259

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Ortakent Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Ortakent Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Ortakent Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sayfasında alternatif rotaları hesaplamak için başlangıç noktanızı seçmelisiniz.

Yol tarifi için başlangıç noktasını işaretledikten sonra telefonunuzun ekranından ya da bilgisayarınızdan başka bir işlem gerekmemektedir.

Ortakent şubesinin konumuna yürüyebilecek halde değilseniz toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Ortakent şubesine yol tarifini sormak üzere Google Maps sitesini ve uygulamasını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Ortakent Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu yol tarifleri Google tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifi bilgileriniz ve trafik durumu haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Ortakent Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. İdarelerin aldığı önlemler gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Ortakent Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Bodrum Şubeleri

Bodrum ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bodrum ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip işlemleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Son olarak da hemen sağında bulunan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında saklanır ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Ortakent Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.