Mng Kargo Osmanbey Şubesi

Adres

19 Mayıs Mahallesi Miralay Kazımbey Sokak No: 16 Şişli İstanbul

Telefon

0 212 248 4396

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Osmanbey Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Osmanbey Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Osmanbey Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde bir başlangıç noktası seçin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Osmanbey Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile varabilirsiniz. Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye Google Maps teknolojisinin imkanlarını kullandık.

Mng Kargo Osmanbey Şubesi'ne çizilen rotalar ve araba, bisiklet ve toplu taşıma gibi alternatifler genellikle altta sıralanan durumlara ve tercihlere bağlı olarak değişmektedir:

Trafik yoğunluğu, başlangıç noktası, güzergahı etkileyebilen acil durumlar ve afetler, mesafe ve yol çalışmaları.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Osmanbey Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bunlar Google tarafından yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte ekranda görüntülenecektir. Yol tariflerini telefonuza kaydedebilirsiniz.

Mng Kargo Osmanbey Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. İdarelerin aldığı önlemler güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Osmanbey Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için şube ile irtibata geçmeden önce sitemiz üzerinden kargo takibi hızlıca yapabilirsiniz. Ayrıca kargo takibini online yapmak daha hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağındaki kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunun akabinde altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken sık olmamakla birlikte bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip süreçlerine dair bilgiler verdik. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde saklanır ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo çağrı merkezinden soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Osmanbey Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.