Mng Kargo Parkop Şubesi

Adres

Üçevler Mahallesi Beşevler Sanayi Sitesi 48. Sok. No: 13 Nilüfer Bursa

Telefon

0 224 441 9562

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Parkop Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Parkop Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Parkop Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında güzergah hesaplamak için nereden başlayacağınızı seçmeniz gerekir.

Yol tarifi sayfasında yola çıkacağınız konumu girdikten sonra yeni bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Mng Kargo Parkop Şubesi'nin bulunduğu adrese yaya gidebilecek halde değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla ulaşıp kargonuzu gönderebilirsiniz. Yukarıda adres ve telefonu verilen şubeye güzergah çizdirmek için yukarıda da görüldüğü üzere Maps yazılımını kullanmaktayız. Mng Kargo Parkop Şubesi'ne çizilen yol tarifi ve ulaşım alternatifleri çoğunlukla altta listelenen parametre ve tercihlere bağlı olarak değişmektedir:

  • Yola çıkış noktanız
  • Trafik yoğunluğu
  • Kapanan yollar
  • Yol çalışmaları
  • Acil durumlar

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Parkop Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu yol tarifi önerileri yazılımsal olarak programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine alternatif güzergahlar, ulaşım yöntemleri ve tahmini süre haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Parkop Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Parkop Şubesini telefonla arayarak adresi teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Nilüfer Şubeleri

Nilüfer ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Nilüfer ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle internet sitesinden kargo takip daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibine dair tüm işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alt kısımda kodunuzu girebileceğiniz yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Sonucu görmek için hemen sağında bulunan büyüteci işaretleyin. Takip numaranız doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini unutmamak lazım. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten bir iki saat içinde tekrar bakın.

Takip kodunu kaybettiyseniz hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında aynen durur ve sorgulanabilir. En yakın Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Parkop Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.