Mng Kargo Perpa Şubesi

Adres

Halil Rıfat Paşa Mahallesi Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 8 No: 113 Okmeydanı Şişli İstanbul

Telefon

0 212 320 9347

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Perpa Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Perpa Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Perpa Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında sol üst köşeden yola çıkış konumunuzu seçin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Perpa şubesinin bulunduğu adrese yakında değilseniz kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz.

Telefon ve adres gibi bilgileri verilen şubeye yol tarifini sormak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps uygulamasının altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Perpa Şubesine uzaklığına göre alternatif rotalar gösterilecektir. Bu tarifler Google tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifiniz farklı ulaşım önerileriyle birlikte sağ taraftaki harita ekranında görüntülenecektir.

Mng Kargo Perpa Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Kapanan yollar yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Perpa Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Şişli Şubeleri

Şişli ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takip yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra altındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numaranızı harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazın. Bunun ardından altında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman bilgilerin geç gelebileceğini unutmamakta faydar var. Telaşa lüzum yok paketiniz şubede teslim alındıktan en geç 2 saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı unuttuysanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz şirketin bilgi bankasında saklanır ve sorgulanabilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevaplayarak Mng Kargo kargo takip kodunuza ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Perpa Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.