Mng Kargo Pozcu Şubesi

Adres

Cumhuriyet Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı Elif Apartmanı No: 248/B Yenişehir Mersin

Telefon

0 324 328 9208

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Pozcu Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Pozcu Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Pozcu Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kargo şubesine gitmek için başlangıç adresinizi girdikten sonra akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Mng Kargo Pozcu Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyerek gitme imkanınız yoksa farklı vasıtalarla giderek kargo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Pozcu şubeye yol tarifialmak için yukarıda da görüldüğü üzere Maps altyapısını kullanıyoruz.

Google tarafından önerilen yol tarifleri çoğunlukla belli değişkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir:

  • Seçtiğiniz başlangıç noktası
  • Şubeye olan mesafeniz
  • Yol boyunca trafik yoğunluğu
  • Muhtelif yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Pozcu Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu yol tarifleri Google'ın Haritalar uygulaması tarafından birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifi ve tahmini varış süreleri güzergahların trafiği ile birlikte ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Pozcu Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Pozcu Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Yenişehir Şubeleri

Yenişehir ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yenişehir ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takip hızlıca yapabilirsiniz. Çoğu zaman internet sitesinden kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Anasayfadan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Daha sonra hemen sağında yer alan büyütece dokunun. Size verilen takip kodu hatasızsa ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu durumlarda endişelenmeyin, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız o da sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda güvenlik aşamasını hallettikten sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Pozcu Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.