Mng Kargo Raman Şubesi

Adres

Pınarbaşı Mahallesi Hamidiler Caddesi Tangüner Apt. Altı No: 367/1 Merkez Batman

Telefon

0 488 214 5945

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Raman Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Raman Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Raman Şubesine yol tarifi alabilmeniz için gelen internet sitesinde soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Şubeye yol tarifi almak için ilk konumunuzu girmenizi müteakip telefonda başka bir işlem yapılmasına gerek kalmamakla birlikte klavye kullanıyorsanız Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo Raman şubesine yakında değilseniz alternatif vesaitle varabilirsiniz.
Raman ile birlikte diğer Mng Kargo şubelerine güzergah sormak için Google Maps altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Raman Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu tavsiyeler Google Haritalar tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere yol trafik bilgileri ile birlikte Google Maps üstünde detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Raman Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Raman Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube ile irtibata geçmeden önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca internetten kargo takip zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa doğruca Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra sağ taraftaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatli bir şekilde girin. Bunu da yaptıktan sonra alt kısımda büyüteci işaretleyin. Takip numarası doğruysa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip yaparken bazen gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiyseniz sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodları kargo firmasının veri tabanında saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo takip numarasına ulaşacaksınız.


Mng Kargo Raman Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.