Mng Kargo Rüzgarlı Şubesi

Adres

Fevzipaşa Mahallesi İbrahim Müteferrika Sokak No: 11/A Ulus Altındağ Ankara

Telefon

0 312 324 3766

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Rüzgarlı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Rüzgarlı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Rüzgarlı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada rota ve süreyi belirleyebilmek için başlangıç noktanızı girmeniz beklenir.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Mng Kargo Rüzgarlı şubesine yürüyerek gidilemeyecek kadar uzaktaysanız farklı ulaşım imkanlarıyla giderek kargo verebilir veya teslim alabilirsiniz. Adres, telefon ve mesai saatleri verilen Mng Kargo Rüzgarlı şubesine rota sormak için Haritalar uygulamasının altyapısını kullanmaktayız.

Güzergahlar ve ulaşım araçlarının seçimi aslında alttaki parametrelere bağlı olarak değişmektedir:

  • Güzergahı etkileyen şeyler
  • Konumunuz
  • Şubeye olan mesafeniz
  • Trafik

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Rüzgarlı Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Yol tarifleri Google tarafından yazılım marifetiyle programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri de dahil olmak üzere trafik açısından en uygunu seçilerek ekranda belirecektir.

Mng Kargo Rüzgarlı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Acil durumlar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Rüzgarlı Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Altındağ Şubeleri

Altındağ ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Altındağ ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şube yetkililerini aramadan önce anasayfadan ya da firma detay sayfamızdan kargo takip yapmanız imkan dahilinde. Çoğu zaman online kargo takip sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Kargo Takibi ana sayfasından kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Gelecek olarak sayfada en üstteki kargo takip uygulamasını bulun. İlk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela, Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında bulunan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Akabinde alttaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde yeniden deneyin.

Kargo takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız o da sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip ile ilgili sayfamızda bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodu firmanın sisteminde uzun süre saklanır ve sorgulanabilir. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Rüzgarlı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.