Mng Kargo Sandıklı Şubesi

Adres

Ece Mahallesi Çini Sokak No: 4/A Sandıklı Afyonkarahisar

Telefon

0 272 515 1167

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sandıklı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sandıklı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sandıklı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Sandıklı şubesinin konumuna uzak bir mesafedeyseniz farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yukarıda adres ve telefonu verilen şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini kullanıyoruz.

Yol tarifi, çizilen rotalar ve önerilen muhtemel araçlar genel olarak her birinin farklı bir etki katsayısı bulunan faktörlere bağlıdır:

  1. Seçtiğiniz başlangıç noktası
  2. Şubeye olan mesafeniz
  3. Yol boyunca trafik yoğunluğu
  4. Muhtelif yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sandıklı Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifi önerileri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Sandıklı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Sandıklı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Sandıklı Şubeleri

Sandıklı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sandıklı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdan kargo takip işlerinizi yapmanız mümkün. Genellikle internetten kargo takip daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip numaranıza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunuz hazırsa hiç durmadan Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağında bulunan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Bunun ardından hemen sağında yer alan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip numarası doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar bakın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız sorun değil çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında kayıtlıdır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Sandıklı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.