Mng Kargo Sandıklı Şubesi

Adres

Ece Mahallesi Çini Sokak No: 4/A Sandıklı Afyonkarahisar

Telefon

0 272 515 1167

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sandıklı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sandıklı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sandıklı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Sandıklı şubesinin konumuna uzak bir mesafedeyseniz farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yukarıda adres ve telefonu verilen şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini kullanıyoruz.

Yol tarifi, çizilen rotalar ve önerilen muhtemel araçlar genel olarak her birinin farklı bir etki katsayısı bulunan faktörlere bağlıdır:

  1. Seçtiğiniz başlangıç noktası
  2. Şubeye olan mesafeniz
  3. Yol boyunca trafik yoğunluğu
  4. Muhtelif yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sandıklı Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifi önerileri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Sandıklı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Sandıklı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Sandıklı Şubeleri

Sandıklı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sandıklı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takibi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takip işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağ taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice girin. Son bir şey daha kaldı alt taraftaki Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Size verilen takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazen sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini unutmamakta faydar var. Acele etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip numaranızı kaybettiyseniz sorun değil çaresiz değilsiniz. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgiler verdik. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Evinize en yakın Mng Kargo şubesini arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Sandıklı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.