Mng Kargo Sandıklı Şubesi

Adres

Ece Mahallesi Çini Sokak No: 4/A Sandıklı Afyonkarahisar

Telefon

0 272 515 1167

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sandıklı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sandıklı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sandıklı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada sol üst köşeden başlangıç noktasını seçin ya da haritadan tıklayın.

Yol tarifi almak için başlangıç adresinizi girmenizin ardından akıllı telefon ekranından başka bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Klavye kullanıyorsanız Enter tuşuna basabilirsiniz.

Sandıklı şubesinin konumuna uzak bir mesafedeyseniz farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yukarıda adres ve telefonu verilen şubeye güzergah çizmek ve yol tarifi almak üzere yukarıda da görüldüğü üzere Google Maps sitesini kullanıyoruz.

Yol tarifi, çizilen rotalar ve önerilen muhtemel araçlar genel olarak her birinin farklı bir etki katsayısı bulunan faktörlere bağlıdır:

  1. Seçtiğiniz başlangıç noktası
  2. Şubeye olan mesafeniz
  3. Yol boyunca trafik yoğunluğu
  4. Muhtelif yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sandıklı Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar ve öneriler bulunmaktadır. Bu yol tarifi önerileri bir yazılım marifetiyle otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz alternatif güzergah ve ulaşım yöntemleri ile birlikte ekranın sağında görünecektir.

Mng Kargo Sandıklı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Kapanan yollar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Sandıklı Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Sandıklı Şubeleri

Sandıklı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sandıklı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip işlemlerini sürdürebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takip süreçleri sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyacınız var. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerini yapabilirsiniz.

Açılan sayfanın en üstünde kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasının ardından sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Sonuca ulaşmak için alttaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Takip numarası hatasız bir şekilde girilmişse konum bilgisi gelecektir. Kargo takip yaparken ara sıra bilgilerin geç güncellenebileceğini bilmek lazım. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu hatırlamıyorsanız problem yok çaresi var. Mng Kargo takip sayfamızda bu konularla ilgili her türlü detay var. Size özel kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında saklanmıştır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Sandıklı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.