Mng Kargo Serik Şubesi

Adres

Orta Mahalle Dr. Baki Özpınar Caddesi 1057. Sokak No: 21 Serik Antalya

Telefon

0 242 712 6321

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Serik Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Serik Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Serik Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan internet sitesinde başlangıç konumunu girmeniz gerekmektedir.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra klavyenizden Enter'a basabilirsiniz.

Mng Kargo'nun Serik Şubesi'ne yaya gidecek imkanınız bulunmuyorsa toplu taşıma imkanlarıyla varabilirsiniz.

Adres, telefon ve mesai detayları yukarıda verilen Mng Kargo Serik şubesine yol tarifi almak ve ihtiyaç halinde adres teyidi yapmak için Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Serik Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Bu tavsiyeler Google Haritalar marifetiyle otomatik olarak çizilmektedir. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranın sağındaki haritada detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Serik Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklediğiniz gibi çıkmayabilir. Kapanan yollar gecikmelere sebep olabilir. Bunun için Serik Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Serik Şubeleri

Serik ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Serik ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade "Kargo Takibi" internet sitemizden kargo takibi yapmanız mümkün. Ayrıca online kargo takibi hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna veya numarasına erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunuz hazırsa beklemeden Mng Kargo Takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takip yapmanız mümkün.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip uygulamasını bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örneğin Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra alttaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip numarasını büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek hatasız bir şekilde yazmalısınız. Son bir şey daha kaldı altındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Kargo takip hatasız bir şekilde girilmişse paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip işlemlerinde sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini bir kenara not edin. Acele etmeyin, paketiniz işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız sorun değil yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip detayları ile ilgili her türlü hususu öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve sorgulanabilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şube yetkilisinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Serik Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.