Mng Kargo Silivri Şubesi

Adres

Piripaşa Mahallesi Recep Silahtaroğlu Sokak E Blok No: 3 Turankent Silivri İstanbul

Telefon

0 212 727 3427

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Silivri Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Silivri Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Silivri Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkan sayfada soldaki menüden yola çıkış noktanızı seçin.

Kargo şubesine yol tarifi almak için başlangış noktasını girdikten sonra klavyenizden Enter'a basmanız yeterli.

Mng Kargo'nun Silivri şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz toplu taşımayla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz. Silivri şubesine Google Haritalar yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Silivri Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bunlar yazılımsal olarak programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Farklı güzergah ve ulaşım önerilerine göre varış süreleri trafik açısından en kolay yöntem belirtilerek ekranda belirecektir.

Mng Kargo Silivri Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Silivri Şubesini telefonla arayarak yol tarifini teyit etmenizde fayda var.


Mng Kargo Silivri Şubeleri

Silivri ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Silivri ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesinden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuzu biliyorsanız beklemeden Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. KargoTakibi giriş sayfamızdan kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Açılacak olan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. İlk listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra sağ taraftaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son olarak da alt taraftaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Size verilen takip kodu doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında bazı durumlarda teknik gecikmeler yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat içinde tekrar sorgulayın.

Takip kodunuzu kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem yok kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili her türlü detay var. Kargo takip kodu firmanın sisteminde kayıtlıdır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda birkaç güvenlik sorusunu doğru cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip koduna ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Silivri Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.