Mng Kargo Söke Şubesi

Adres

Yenicami Mahallesi Pullukcu Sokak No: 3/B Söke Aydın

Telefon

0 256 513 1541

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Söke Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Söke Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Söke Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında yola çıkış adresini seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Söke şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Söke Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Söke Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu tavsiyeler Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Söke Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Söke Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Söke Şubeleri

Söke ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Söke ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmadan 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Sitemizin ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan arayüzden kargo takip modülünü bulun. Uygulamanın ilk kutucuğundan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firması seçiminin ardından altındaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Son olarak da altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip kodu hatasız bir şekilde girilmişse sonuç gelecektir. Kargo takip işlemlerinde kimi zaman gecikmelerin yaşanabileceğini unutmamalısınız. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın paketiniz sisteme işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Kargo takip kodunu bilmiyorsanız problem yok yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo takip ile ilgili sayfamızda bu konularla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde aynen durur kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezinden size sorulacak olan güvenlik sorularını doğru bir şekilde cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Söke Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.