Mng Kargo Söke Şubesi

Adres

Yenicami Mahallesi Pullukcu Sokak No: 3/B Söke Aydın

Telefon

0 256 513 1541

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Söke Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Söke Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Söke Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında yola çıkış adresini seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Söke şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Söke Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi sormak için Google'ın geliştirdiği Google Maps yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Söke Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu tavsiyeler Google Maps tarafından otomatik olarak çizilmektedir. Kargo şubesine alternatif güzergahlar ve ulaşım önerileri alternatifli olarak gelecektir.

Mng Kargo Söke Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Söke Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Mng Kargo Söke Şubeleri

Söke ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Söke ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için en yakın kargo şubesini aramadan önce sitemizden de kargo takip yapmanız mümkün. Üstelik online kargo takibi zamandan tasarruf sağlar.

Mng Kargo takip için kargo takip koduna erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa işleminizi yapmak üzere Mng Kargo takip sayfasına gidebilirsiniz. Giriş sayfamızdan kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz.

Sayfanın en üstünde yer alan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela, Mng Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra sağ taraftaki "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip numaranızı büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun ardından alttaki büyüteci işaretleyin. Takip kodunuz doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulaması sırasında ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan bir iki saat içinde tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız problem değil, çaresi var. Mng Kargo Takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo firmasının veri tabanında kayıtlıdır ve sorgulanabilir. Yakın konumdaki Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Mng Kargo kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Söke Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.