Mng Kargo Sultançiftliği Şubesi

Adres

İsmetpaşa Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No: 715 Sultangazi İstanbul

Telefon

0 212 606 0759

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sultançiftliği Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sultançiftliği Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sultançiftliği Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Sultançiftliği şubesinin bulunduğu adrese uzak bir konumda yer alıyorsanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Mng Kargo'nun bu şubesine rota ve yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sultançiftliği Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri trafik de hesaba katılarak ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Sultançiftliği Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Sultançiftliği Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Sultangazi Şubeleri

Sultangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sultangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız şubeyi aramaya gerek olmaksızın sitemizden de kargo takibi kolayca yapabilirsiniz. Üstelik internetten ya da uygulamadan kargo takip daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodu yanınızdaysa zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip modülünü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasının ardından hemen yanındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu büyük ve küçük harfleri gözeterek eksiksiz ve doğru bir şekilde girin. Son olarak da sağ taraftaki "Sorgula" butonuna tıklayın. Size verilen takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip yaparken bazı durumlarda sistemden kaynaklı gecikmeler olabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaşlanmayın kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat içinde aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız sorun değil kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili bilgi mevcuttur. Kargo takip kodu şirketin bilgi bankasında saklanmıştır ve kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo kargo takip koduna ulaşacaksınız.


Mng Kargo Sultançiftliği Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.