Mng Kargo Sultançiftliği Şubesi

Adres

İsmetpaşa Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No: 715 Sultangazi İstanbul

Telefon

0 212 606 0759

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Sultançiftliği Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Sultançiftliği Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Sultançiftliği Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza gelen sayfada başlangıç konumunu girin veya haritadan seçin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girdikten sonra yeni bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Sultançiftliği şubesinin bulunduğu adrese uzak bir konumda yer alıyorsanız kendi aracınızla veya bulunduğunuz yerdeki toplu taşıma imkanlarından faydalanarak giderek tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Mng Kargo'nun bu şubesine rota ve yol tarifi için Google tarafından sunulan Haritalar uygulamasının imkanlarını kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Sultançiftliği Şubesine uzaklığına göre alternatifler ve öneriler gösterilmektedir. Bunlar Google Maps uygulaması tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Yol tarifleri, tahmini varış süresi ve farklı ulaşım önerileri trafik de hesaba katılarak ekranda belirecektir. Bu bilgileri e-posta olarak veya uygulama üzerinden kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Sultançiftliği Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle uyuşmayabilir. Mücbir sebepler veya acil durumlar güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Sultançiftliği Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Sultangazi Şubeleri

Sultangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sultangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesinden önce 'Kargo Takibi' internet sitemizden kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca online kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için kargo takip koduna veya numarasına ihtiyaç var. Kargo takip kodunuz hazırsa direkt olarak Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi sürdürebilirsiniz.

Açılan sayfamızdan kargo takip modülünü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Mesela Mng Kargo. Kargo firmasının ardından alttaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numaranızı harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Bunun ardından sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Takip kodunuz hatasız bir şekilde girilmişse paketin konumu görünecektir. Kargo takip işlemlerinde ara sıra gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Takip numarasını hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek veya alternatif olarak Mng Kargo çağrı merkezini arayabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip numarasına tekrar kavuşacaksınız.


Mng Kargo Sultançiftliği Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.