Mng Kargo Susurluk Şubesi

Adres

Yeni Mahalle İstasyon Caddesi No: 18/A Susurluk Balıkesir

Telefon

0 266 865 4041

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Susurluk Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Susurluk Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Susurluk Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Yol tarifi için ilk konumu seçtikten sonra klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıyorsanız başlangıç noktasını seçmeniz kafi.

Mng Kargo Susurluk Şubesi'nin bulunduğu adrese yürüyebilecek halde değilseniz kendi aracınızla ya da toplu taşıma ile giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Mesai saatleri ile birlikte adres ve telefon numarası verilen şubeye güzergah çizimi için Google Maps sitesini kullanmaktayız.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Susurluk Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bunlar Google'ın Haritalar uygulaması tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve kaç dakikada gidileceği trafik yoğunluğu da hesaba katılarak ekranda görüntülecek. Ayrıca bu bilgileri kaydetmek isterseniz telefonunuza e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Susurluk Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Yol kazaları yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Susurluk Şubesini telefonla arayarak nasıl gideceğinizi öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Susurluk Şubeleri

Susurluk ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Susurluk ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesinden önce sitemiz üzerinden kargo takip işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kargo takip yapmak çok daha esnek ve hızlıdır.

Mng Kargo takip için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız zahmetsizce Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza gelen ekranın en üstünde yer alan kargo takip uygulamasını bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair işlem yapmak istiyorsanız firmanızı işaretleyin. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra altındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunuzu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatli bir şekilde girin. Son olarak da sağındaki veya altındaki büyüteç ikonuna dokunun. Size verilen takip kodu hatasızsa sonuç gelecektir. Kargo takip yaparken ara sıra gecikmeler olabileceğini not düşmekte fayda var. Acele etmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan en geç 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunu kaybettiyseniz o da sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfamızda takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları kargo şirketinin sistemlerinde aynen durur ve kaybolmaz. En yakın Mng Kargo şubeyi arayarak veya Mng Kargo çağrı merkezini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip koduna erişebilirsiniz.


Mng Kargo Susurluk Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.