Mng Kargo Taksim Fedex Şubesi

Adres

Şehit Muhtar Mahallesi Abdülhak Hamit Caddesi No: 1/C Taksim Beyoğlu İstanbul

Telefon

0 212 254 8155

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Taksim Fedex Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Taksim Fedex Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Taksim Fedex Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan Google Haritalar sayfasında başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Yol tarifi almak için ilk konumunuzu seçtikten sonra akıllı telefon ekranında seçimin ardından başka bir şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız kafi.

Taksim Fedex Şubesi'nin bulunduğu yere yaya gidemeyecek kadar uzaktaysanız farklı ulaşım imkanlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mng Kargo Taksim Fedex şubesine güzergah çizimi için Google'ın uygulamalarından biri olan Maps altyapısını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Taksim Fedex Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Yol tarifleri Google Haritalar marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifiniz farklı ulaşım yöntemleriyle birlikte güzergahların trafiği ve yolların kapalı olma durumları da göz önüne alınarak haritada belirecektir. Kargo şubesine giden yol tarifini kendinizle paylaşabilirsiniz.

Mng Kargo Taksim Fedex Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Acil durumlar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Taksim Fedex Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Beyoğlu Şubeleri

Beyoğlu ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleriniz için şubeyi aramaya gerek olmadan ana sayfamızdan kargo takip işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle online kargo takip süreçleri daha hızlı olacaktır.

Mng Kargo takibi için kargo takip kodunuza gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu yanınızdaysa beklemeden Mng Kargo takip sayfamızı ziyaret edin. KargoTakibi.com ana sayfasından kargo takibi gerçekleştirebilirsiniz.

Açılan sayfada kargo takip modülünü bulun. İlk kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutucuktan kargoyu seçtikten sonra hemen sağında bulunan kargo takip kodunu girin yazan yere Takip numarasını harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Akabinde hemen yanındaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numarası doğru girdiyseniz ekranda paketinizin konumu belirecektir. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini not düşmekte fayda var. Telaşlanmayın, paketiniz işlendikten maksimum 2 saat sonra aynı sayfamızdan yeniden işlem yapın.

Kargo takip kodunuzu bilmiyorsanız telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu kargo şirketinin sisteminde uzun süre saklanır ve tekrar erişilebilir. Hemen yakınınızdaki Mng Kargo şubesinden ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak soruları doğru cevaplarsanız Mng Kargo takip numarasına erişebilirsiniz.


Mng Kargo Taksim Fedex Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.