Mng Kargo Torbalı Şubesi

Adres

Ertuğrul Mahallesi Torbalı Caddesi No: 5/A Torbalı İzmir

Telefon

0 232 855 6841

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Torbalı Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Torbalı Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Torbalı Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden başlangıç noktanızı seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girmenizin ardından akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo'nun Torbalı şubesine yaya gidemeyecek kadar uzak bir mesafedeyseniz aracınız veya toplu taşıma ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mng Kargo'nun yukarıdaki şubesine yol tarifi sormak veya adres teyit etmek için yukarıda da görüldüğü üzere Maps yazılımını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Torbalı Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu yol tarifleri yazılımsal olarak otomatik olarak getirilmektedir. Tahmini varış süreleri ve alternatif yol tarifleri trafik de hesaba katılarak ekranda işaretlenecektir. Bu aramayı telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Torbalı Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinize ters düşebilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini olumsuz etkileyebilir. Bunun için Torbalı Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Torbalı Şubeleri

Torbalı ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Torbalı ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip için şubeyi aramadan önce sitemiz üzerinden kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç verir.

Mng Kargo takibi için kargo takip numaranıza ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunu biliyorsanız hemen Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasında bilgilerinize erişebilirsiniz. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Soldaki kutudan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız ona tıklayın. Örnek olarak; Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen yanındaki "kargo takip kodunuzu girin" başlıklı kutucuğa Takip kodunu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girin. Son olarak alt taraftaki büyütece dokunarak işlemi sonuçlandırın. Takip numaranız doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip işlemlerinde bazen bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamalısınız. Telaşlanmayın, paketiniz şubede teslim alındıktan birkaç saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunuzu kaybettiyseniz telaşa gerek yok, yeniden edinebilirsiniz. Mng Kargo takip sayfamızda takip işlemleri ile ilgili her türlü detay var. Her pakete özel üretilen kargo takip kodu firmanın sisteminde bulunmaktadır kaybolmaz. Adresinize yakın konumdaki Mng Kargo şubesini arayarak veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini arayarak güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşacaksınız.


Mng Kargo Torbalı Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.