Mng Kargo Uludağ Şubesi

Adres

Kırcali Mahallesi Özen Sokak Tuğcu Plaza 2 No: 1 Osmangazi Bursa

Telefon

0 224 252 6363

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Uludağ Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Uludağ Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Uludağ Şubesine yol tarifi alabilmeniz için karşınıza çıkacak olan internet sitesinde başlangıç noktanızı seçin. Bunu harita üstünde bir noktaya tıklayarak da yapabilirsiniz.

Şubeye ulaşmak için başlangıç konumunuzu girmenizin ardından klavyenizden Enter tuşuna basabilirsiniz.

Uludağ şubesine yaya gidilemiyorsa toplu taşımayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz.

Uludağ Şubesi ve diğer Mng Kargo şubelerine yol tarifi için Google Haritalar uygulamasının altyapısını kullandık.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Uludağ Şubesine uzaklığına göre alternatifler sunulmaktadır. Bu rotalar Google yazılımı tarafından otomatik olarak getirilmektedir. Kargo şubesine yol tarifi güzergahların trafiği ile birlikte harita üstünde işaretlenecektir.

Mng Kargo Uludağ Şubesi'ne aldığınız yol tarifi genellikle doğru olmakla birlikte beklentilerinizi karşılamayabilir. Hesapta olmayan gelişmeler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Uludağ Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Osmangazi Şubeleri

Osmangazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Osmangazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip ve diğer tüm işlemler için en yakın kargo şubesinden önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip ve diğer işlerinizi yürütebilirsiniz. Genellikle online olarak kargo takip yapmak daha hızlı sonuç üretecektir.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz yanınızdaysa direkt olarak Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takibi yapmanız imkan dahilinde.

Açılan sayfada kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. En üstteki listeden hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. Kargo firmasını seçtikten sonra hemen sağındaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Kargo takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice girmelisiniz. Daha sonra alttaki büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip kodu doğruysa son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takip yaparken ara sıra teknik gecikmeler yaşanabileceğini bir kenara not edin. Endişe etmenize gerek yok, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numarasını kaybettiyseniz hiç sorun değil, bulmanız mümkün. Mng Kargo Takip sayfasında takip süreçlerine dair hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde kayıtlıdır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın olan Mng Kargo şubesine telefonla irtibata geçerek ya da Mng Kargo müşteri hizmetlerinden güvenlik maksatlı soruları yanıtlarsanız Mng Kargo kargo takip koduna ulaşmanız mümkün.


Mng Kargo Uludağ Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.