Mng Kargo Zafer Şubesi

Adres

Demirciler Sitesi 19. Cadde No: 10 Melikgazi Kayseri

Telefon

0 352 311 3368

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Zafer Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Zafer Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Zafer Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan harita sayfasında soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Şubeye yol tarifi almak üzere ilk konumunuzu girdikten sonra akıllı telefonda başka bir işleme gerek yok.

Mng Kargo Zafer şubesine yakında değilseniz kendi arabanız veya toplu taşımayla erişim sağlayarak kargo işleminizi yapabilirsiniz. Detayları sayfanın başında belirtilen Zafer şubesine ulaşım için Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin olanaklarını kullandık.

Rotaların çizimi tamamen her birinin farklı bir etki katsayısı bulunan faktörlere bağlıdır:

  1. Seçtiğiniz başlangıç noktası
  2. Şubeye olan mesafeniz
  3. Yol boyunca trafik yoğunluğu
  4. Muhtelif yol çalışmaları

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Zafer Şubesine uzaklığına göre alternatif güzergahlar getirilecektir. Bunlar Google yazılımı tarafından programatik bir şekilde hesaplanmaktadır. Kargo şubesine gidebilmeniz için yaya, araba, bisiklet veya toplu taşıma gibi tüm alternatifler ve ulaşım önerileri haritada gösterilecektir. Bu yol tarifini telefonunuza gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Zafer Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Yol kazaları güzergahların değişmesine sebep olabilir. Bunun için Zafer Şubesini telefonla arayarak nasıl gidilir diye sormakta fayda var.


Mng Kargo Melikgazi Şubeleri

Melikgazi ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Melikgazi ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip işlemleri için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip yapabilirsiniz. Üstelik kargo takibini online yapmak sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip işlemleriniz için kargo takip koduna ihtiyaç duyacaksınız. Kargo takip kodunuz hazırsa zahmetsizce Mng Kargo için hazırladığımız kargo takip sayfamızı ziyaret edin. Detay takip sayfalarımızla birlikte ana sayfamızdan da kargo takibi ile birlikte diğer işlemlerinizi yapmanız mümkün.

Açılacak olan ekrandan kargo takip modülünü bulun. Kutucuktaki listeden hangi kargo firması ile ilgili takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Mesela Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra alttaki takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Daha sonra altında bulunan Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Kargo takip kodu hatasızsa son durum bilgisini göreceksiniz. Kargo takip sorgulamalarında sık olmamakla birlikte gecikmelerin yaşanabileceğini bilmek lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten en geç 2 saat sonra yeniden deneyebilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız sorun değil, yeniden isteyebilirsiniz. Mng Kargo Takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında saklanmıştır ve kaybolmaz. Yakınınızda bulunan Mng Kargo şubeyi telefonla arayarak ya da Mng Kargo çağrı merkezinden soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip koduna tekrar ulaşacaksınız.


Mng Kargo Zafer Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.