Mng Kargo Zeugma Şubesi

Adres

3. Organize Sanayi Bölgesi Sosyal Tesisleri D Blok No: 7 Şehitkamil Gaziantep

Telefon

0 342 337 8166

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Zeugma Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Zeugma Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Zeugma Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Mng Kargo'nun Zeugma şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Mng Kargo'nun bu şubesine ulaşım için Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Zeugma Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından algoritma marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği yolların trafik durumu da gözetilerek harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Zeugma Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Zeugma Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Şehitkamil Şubeleri

Şehitkamil ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şehitkamil ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade ana sayfamızdaki üst modülden kargo takip işlerinizi yapmanız imkan dahilinde. Üstelik online olarak kargo takibi sizi telefonda bekletmez.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip kodunuza ihtiyacınız var. Kargo takip kodunu biliyorsanız doğruca Mng Kargo için hazırlanan sayfada her türlü bilgiyi bulacaksınız. Anasayfadan kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sayfadan kargo takip yapabileceğiniz modülü bulun. Mobil kullanıcılar için en üstteki ilk kutucuktan hangi kargo firması ile ilgili takip yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse: Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağında yer alan "takip kodunuzu girin" başlıklı yere Takip kodunu büyük küçük harf ayrımına dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunu yaptıktan sonra altındaki büyüteci işaretleyin. Kargo takip kodu doğru bir şekilde ekrana girilmişse son durumu ekranda göreceksiniz. Kargo takibi sorgusu yaparken kimi zaman bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamakta faydar var. Bu durumlarda endişelenmeyin, kargonuz sisteme tanımlandıktan maksimum 2 saat sonra aynı sayfadan tekrar sorgulayın.

Kargo takip kodunuzu hatırlamıyorsanız hiç sorun değil, çaresi var. Mng Kargo takip için özel hazırlanan sayfada bununla ilgili hususlar anlatılmıştır. Kargo takip kodunuz şirketin veri tabanında bulunmaktadır ve tekrar erişilebilir. En yakın Mng Kargo şubesini aramak suretiyle veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları doğru cevaplayarak Mng Kargo gönderi takip kodunuza ulaşabilirsiniz.


Mng Kargo Zeugma Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.