Mng Kargo Zeugma Şubesi

Adres

3. Organize Sanayi Bölgesi Sosyal Tesisleri D Blok No: 7 Şehitkamil Gaziantep

Telefon

0 342 337 8166

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Zeugma Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Zeugma Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Zeugma Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılacak olan internet sitesinde soldaki menüden ilk noktayı seçin.

Başlangıç konumunu seçtiniz, varış noktası olarak zaten kargo şubesi otomatik olarak işaretlendi, bunun ardından genellikle başka bir işlem yapmanıza gerek kalmamaktadır. Google Haritalar otomatik olarak sonuç döndürmektedir.

Mng Kargo'nun Zeugma şubesine yürüyerek gitme imkanınız yoksa kendi arabanızla veya toplu taşıma imkanlarıyla giderek kargolarınızı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

Mng Kargo'nun bu şubesine ulaşım için Google Haritalar teknolojisinin açık kaynak imkanlarını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Zeugma Şubesine uzaklığına göre farklı yollar getirilmektedir. Bu yol tarifleri Google tarafından algoritma marifetiyle hesaplanmaktadır. Yol tarifleri ve tahmini kaç dakika süreceği yolların trafik durumu da gözetilerek harita üstünde işaretlenmiş olarak detaylandırılacaktır.

Mng Kargo Zeugma Şubesi'ne aldığınız yol tarifi en hızlı yöntem olmayabilir. Kapanan yollar yol tarifini değiştirebilir. Bunun için Zeugma Şubesini telefonla arayarak adresinizi teyit edin.


Mng Kargo Şehitkamil Şubeleri

Şehitkamil ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şehitkamil ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takip yapmak için en yakın kargo şubesini aramadan önce ana sayfamızdaki üst modülden kargo takibine dair tüm işlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik online olarak kargo takibi daha hızlıdır.

Mng Kargo takibi yapmak istiyorsanız kargo takip koduna gereksinim duyacaksınız. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için özel olarak hazırlanan sayfayı kullanın. Giriş sayfamızdan kargo takibine dair tüm işlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sayfanın üstündeki kargo takip modülünü bulun. Solda yer alan ilk kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız o firmayı seçin. Örnek olarak; Mng Kargo. Kargo firmasından sonra hemen sağındaki takip kodunuzu girin yazan kutucuğa Takip numarasını harf barındırıyorsa büyük/küçük harf ayrımını gözeterek dikkatli bir şekilde, eksiksiz girin. Sonuca ulaşmak için hemen sağında yer alan büyüteçli ikona dokunabilirsiniz. Kargo takip doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulaması sırasında sık olmamakla birlikte bilgilerin geç güncellenebileceğini unutmamak lazım. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz şubede teslim alındıktan maksimum 2 saat içinde tekrar bakın.

Takip numaranızı kaybettiniz ve hatırlamıyorsanız problem değil, kargo firmasından tekrar alabilirsiniz. Mng Kargo takip sayfasında bu konularla ilgili bilgi mevcuttur. Size özel kargo takip kodunuz kargo şirketinin sisteminde aynen durur ve tekrar erişilebilir. Bulunduğunuz yere yakın olan Mng Kargo şubesinden veya alternatif olarak Mng Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilir güvenlik aşamasını geçtikten sonra Mng Kargo takip koduna kavuşmanız mümkün.


Mng Kargo Zeugma Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.