Mng Kargo Zile Şubesi

Adres

Dutlupınar Mahallesi Dürmelik Sok. Atatürk Kültür Sitesi Altı No: 15 Zile Tokat

Telefon

0 356 318 2206

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 08:30 - 17:30, Cumartesi: 08:30 - 15:30
Pazar Günü: Kapalı


Mng Kargo Zile Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Mng Kargo Zile Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Mng Kargo Zile Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada rota hesabı için bir başlangıç noktası seçin.

Harita ekranında ilk konumu girmenizin ardından akıllı telefonlarda başka şey yapmanıza gerek yok. Klavyeden ise Enter'a basmanız yeterli.

Zile şubesinin konumuna uzak bir konumdaysanız kendi aracınızla veya toplu taşıma ile ulaşarak kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz. Detayı yukarıda belirtilen şubeye rota çizdirmek için Google Maps altyapısını kullanıyoruz.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Mng Kargo Zile Şubesine uzaklığına göre farklı rotalar bulunacaktır. Güzergah önerileri ve rotalar Google Haritalar tarafından hesaplanmaktadır. Yol tarifi trafik de göz önünde bulundurularak otomatik olarak haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Mng Kargo Zile Şubesi'ne aldığınız yol tarifi beklentilerinizi karşılamayabilir. Acil durumlar güzergahların yeniden çizilmesini gerektirebilir. Bunun için Zile Şubesini telefonla arayarak yol tarifini öğrenmenizde fayda var.


Mng Kargo Zile Şubeleri

Zile ilçesinde en çok aranan Mng Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Zile ilçesindeki diğer Mng Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Mng Kargo Şubeleri

Mng Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 792 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Mng Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Mng Kargo Takip

Mng Kargo takibi için yakınınızdaki kargo şubesinden ziyade sitemizden de kargo takip işlemlerini yürütebilirsiniz. Ayrıca online kargo takip süreçleri oldukça hızlıdır.

Mng Kargo takip yapmak için kargo takip numaranıza ihtiyaç var. Kargo takip kodu hazırsa beklemeden Mng Kargo için hazırlanan takip sayfasına gidebilirsiniz. Kargo Takibi internet sitemizin ana sayfasından da kargo takibine dair tüm işlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

Açılan ekrandan kargo takip uygulamasını bulun. En solda veya mobil ekranlarda en üstteki kutudan hangi kargo firmasına dair takip işlemi yapmak istiyorsanız onu işaretleyin. Örnek vermek gerekirse Mng Kargo. İlk kutudan kargo firmasını işaretledikten sonra hemen sağındaki kargo takip kodunuzu girmeniz gereken kutuya Kargo takip kodunu büyük ve küçük harfleri gözeterek dikkatlice yazmalısınız. Sonuca ulaşmak için sağında bulunan büyüteç ikonuna dokunun. Kargo takip bilgileriniz doğruysa sonuç gelecektir. Kargo takip sorgulamalarında kimi zaman gecikmeler olabileceğini bir kenara not edin. Bu gibi durumlarda telaş etmeyin, paketiniz sisteme işlendikten maksimum 2 saat içinde tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip kodunu unuttuysanız hiç sorun değil, çaresiz değilsiniz. Mng Kargo takip sayfasında takip işlemleri ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodunuz kargo firmasının veri tabanında uzun süre saklanır ve kaybolmaz. Adresinize en yakın Mng Kargo şubesindeki yetkililerden veya Mng Kargo müşteri hizmetlerini aradığınızda soruları yanıtladıktan sonra Mng Kargo takip numarasına erişeceksiniz.


Mng Kargo Zile Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.