Ups Kargo Bayburt Şubesi

Adres

Semerciler Caddesi No: 10 Merkez Bayburt

Telefon

0 458 211 5333

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 07:30 - 18:00, Cumartesi: 07:30 - 17:00
Pazar Günü: Kapalı


Ups Kargo Bayburt Şubesine Nasıl Gidilir?

Yukarıdaki haritada "Yol Tarifi" yazan butona tıklayarak Ups Kargo Bayburt Şubesine yol tarifi alabilirsiniz.

Google Haritalar'da Ups Kargo Bayburt Şubesine yol tarifi alabilmeniz için açılan yeni sayfada başlangıç konumunu girin.

Kargo şubesine gitmek için ilk konumu girmenizi müteakip yeni bir işleme gerek yok.

Bayburt Şubesi'nin bulunduğu yere uzak bir konumdaysanız aracınızla veya toplu taşıma imkanlarıyla ulaşarak her türlü kargo işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ups Kargo'nun bu şubesine yol tarifi almak üzere Google'ın geliştirdiği Google Maps teknolojisinin imkanlarını istifadenize sunduk.

Yol tarifi için açılan sayfada seçtiğiniz başlangıç noktasının Ups Kargo Bayburt Şubesine uzaklığına göre farklı güzergahlar oluşturulacaktır. Bu güzergahlar Google tarafından yazılım marifetiyle birçok faktör göz önünde bulundurularak otomatik olarak hesaplanmaktadır. Şubeye nasıl gidilir, alternatif yol tarifleri haritada detaylandırılacaktır. Yol tarifini daha sonrası için kaydedebilir, kendinize gönderebilirsiniz.

Ups Kargo Bayburt Şubesi'ne aldığınız yol tarifi her zaman size uygun sonuçlar vermeyebilir. İdarelerin aldığı önlemler yol tarifini etkileyebilir. Bunun için Bayburt Şubesini telefonla arayarak adresi teyit edebilirsiniz.


Ups Kargo Merkez Şubeleri

Merkez ilçesinde en çok aranan Ups Kargo şubeleri aşağıdaki gibidir. Listedeki şubelerin üstüne tıklayarak kargo şubesinin detay bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki diğer Ups Kargo şubelerini sorgulamak için bir önceki sayfaya dönebilirsiniz.


Ups Kargo Şubeleri

Ups Kargo 'nun sitemizde kayıtlı 221 adet şubesi bulunmaktadır. Kargo şubeleri veri tabanımız belli aralıklarla güncellenmektedir.

Farklı bir şehir veya ilçedeki Ups Kargo Şubesini sorgulamak için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

Yorum, şikayet, görüş ve önerilerinizi sayfalarımızın altındaki yorum modülüne yazabilirsiniz.


Ups Kargo Takip

Ups Kargo takibi yapmak istiyorsanız en yakın kargo şubesini aramadan önce Kargo Takibi internet sitemizden kargo takip gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu zaman online kargo takibi daha hızlı sonuç üretecektir.

Ups Kargo takip işlemleriniz için kargo takip kodunuza erişiminizin olması gerekiyor. Kargo takip kodunu biliyorsanız direkt olarak Ups Kargo için özel olarak hazırlanan takip sayfasını kullanın. Diğer detay sayfalarla birlikte ana sayfadan da kargo takip işlemlerini yapmanız imkan dahilinde.

Karşınıza gelen ekrandan kargo takip modülünü bulun. Mobil ekranlarda en üstteki kutucuktan hangi kargo firmasına dair takip yapmak istiyorsanız onu seçin. Mesela Ups Kargo. Kargo firmasını ilk kutucuktan seçtikten sonra hemen sağında yer alan takip kodunuzu girin' yazan kutucuğa Takip kodunuzu harfliyse büyük ve küçük harflere dikkat ederek dikkatlice ve eksiksiz bir şekilde girin. Bunun ardından alt kısımda Sorgula yazan butona tıklayabilirsiniz. Takip numarası doğru girdiyseniz paketinizin konumu ekranda görünecektir. Kargo takibi sorgusu yaparken bazen gecikmeler olabileceğini unutmamalısınız. Böyle durumlarda endişe etmeyin, paketiniz işlendikten birkaç saat sonra tekrar sorgu yapabilirsiniz.

Takip numaranızı hatırlamıyorsanız telaşa gerek yok, yeniden isteyebilirsiniz. Ups Kargo takip için özel hazırlanan sayfada takip detayları ile ilgili hususları inceleyebilirsiniz. Kargo takip kodları şirketin bilgi bankasında saklanır kaybolmaz. Hemen yakınınızdaki Ups Kargo şube yetkilisinden veya alternatif olarak Ups Kargo müşteri hizmetlerine telefonla ulaşabilirsiniz, güvenlik sorularını cevapladıktan sonra Ups Kargo gönderi takip kodunuza tekrar ulaşacaksınız.


Ups Kargo Bayburt Şubesi Hakkında Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.