Kullanım Şartları - Kargo Takip
 
 
 

Kullanım Şartları

1. KargoTakibi.com'da yayınlanan her türlü bilgi kargo firmalarının İnternet sitelerinde yer alan bilgiler ışığında hazırlanmaktadır. Kargo Takibi İnternet sitesi bu bilgilerin anlık olarak güncelliğini garanti etmez. Sitemizde yayınlanan bilgiler kargo takibi ve kargo firmaları hakkında bir fikir vermesi amacıyla derlenmiştir.
 
2. KargoTakibi.com kullanıcı yorumlarını titizlikle takip etmektedir, ancak gözden kaçan, unutulan, sehven hatalı adres gösterilen içerik için irtibata geçtiğiniz takdirde gereken düzeltmeler yapılacaktır.
 
3. Takipçilerimiz tarafından hazırlanan içeriğin sorumluluğu kendilerine aittir.
 
4. Sitemizde 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yaynlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun'un 8. maddesinde belirtilen türde hiçbir içerik barındırılmamaktadır.
 
5. Kargo Takibi.com İnternet sitesinde herhangi bir kargo firmasını, markayı veya hizmeti aşağılayıcı, rencide edici içerik barındırılmaması konusunda da son derece titizlik gösterilmektedir.
 
Sitemizde 5651 sayılı kanunda bahsedilen katalog suçlar kapsamında değerlendirilebilecek sakıncalı içerik farkettiğinizde iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçmeniz halinde derhal gereken işlemler yapılacaktır. Bu konularda bize 0507 256  9509 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.
 
6. KargoTakibi.com, siteye giriş ve sitenin kullanımı, sitedeki herhangi bir içeriğin, görüntünün veya yazılımın indirilmesi v.b. nedenlerle herhangi bir ziyaretçinin bilgisayarlarında veya diğer aygıtlarında meydana gelebilecek zararlardan (veri kaybı dahil) sorumlu değildir.
 
7. Kargo teslim sürelerinin ve kargo fiyatlarının doğruluğunu teyit edebilmeniz maksadıyla her bir kargo firması için ayrılan sayfalarda firmaların kendi müşteri hizmetlerine ait telefonlar verilmiştir.
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

En Yakın Kargo Şubesi
Posta Kodu Ara
KARGO TAKİBİ YASAL UYARI

KargoTakibi.com'da sunulan hizmetler kargo şirketlerinin İnternet sitelerinden alınan bilgiler ışığında sunulmaktadır. Kargo Takibi İnternet sitesi, sunulan bilgileri güncelleme sıklığını kendisi belirlemektedir. Kargo teslim süresi adresinizin şehir merkezine uzaklığına ve seçtiğiniz kargo hizmeti türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. KargoTakibi.com, sitede yer alan paket teslim süresinin kesinliğini garanti etmez. Aynı şekilde kargo fiyatları kargo şirketlerinin inisiyatifindedir. KargoTakibi.com kargo firmalarının fiyat politikalarına etki edemez. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak hangi kargo firması ile gönderi yapılacağına karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kargo sahiplerinin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan KargoTakibi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Adresinize en yakın kargo şubesini öğrenmek için En Yakın Kargo Şubesi modülünden faydalanabilirsiniz. Bu sayfamızdan kargo firmasının adı üzerinden sorgulama yapabileceğiniz gibi illere göre adresinize en yakın kargo şubesi bilgisini sorgulayabilirsiniz.

KargoTakibi.com, Kargo Takip, En Yakın Kargo Şubesi, Kargo Ücretleri ve Posta Kodu Sorgulama Adresiniz.