MNG Kargo Takip
 
 
 

MNG Kargo Takip

MNG Kargo, Türkiye geneli şubeleri arasında gerçekleşen standart gönderi hizmeti şehir içi ve şehirlerarası olup 600 km’ ye kadar 1 işgünü, 600 km üstü mesafelerde ise 2 işgünü olarak kargo teslimi yapabilmektedir. Taşıma hizmetinin yanı sıra adresten kargonun alınması, adrese kargonun teslim edilmesi, taşınan ürünün belli şartlar dahilinde sigortalanması, ambalaj hizmeti ve bilgilendirme hizmeti gibi çeşitli ek hizmetler de taşıma hizmet ile birlikte sunulabilmektedir. MNG Kargo ülkemizde ve dünyada 220 farklı ülkeye taşıma hizmeti vermektedir.

 

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri: 444 06 06

 

 

 

Yurt Dışı Gönderi Sorgula Yurt İçi Gönderi Sorgula

 

 

MNG KARGO TAKİP

MNG kargo ile gönderdiğiniz ya da teslim almayı beklediğiniz kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek için ilk yapmanız gereken şey yukarıdaki Gönderi Sorgula butonlarından birine tıklamak. Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak. Sarı ok ile işaretlenen yere kargo takip ya da MNG kargonun tercih ettiği haliyle gönderi takip kodunuzu girin.

 

Takip kodu bilgisini girdikten sonra hemen altında yer alan Doğrulama Kodunu da doğru girmek zorundasınız. Doğrulama kodu kargo şirketi tarafından verilen bir bilgi değildir. Faturanızın üzerinde öyle bir bilgi göremezsiniz. Doğrulama kodu, İnternet sitesini robotlardan ve kötücül yazılımlardan korumak için sistem tarafından otomatik olarak oluşturulan ve sayfayı her ziyaret ettiğinizde değişen bir rakamlar dizidir.

 

MNG KARGO FİYATLAR VE TESLİMAT SÜRESİ

Aşağıdaki fiyat bir adet dosyayı Artvin’den Edirne’ye göndermek istediğinizde ödemeniz gereken tutardır.

Hizmet

Fiyat

Tahmini Teslim Tarihi

STANDART

13.36 TL

48 saat

 

MNG KARGONUN SAĞLADIĞI AYRICALIKLI HİZMETLER

Bununla birlikte MNG Kargo;

Herkesten önce sizin kargonuzun dağıtıma çıktığı (ÖNCELİKLİ KARGO),

Gündüz evde yoksanız akşam teslimatın yapıldığı (AKŞAM TESLİMAT)

Bulunduğunuz ilde kargonuzun aynı gün teslim edildiği (GÜNİÇİ KARGO)

Uçuşun müsait olduğu iller arası (EKSPRESS GÜNİÇİ)

İller arası 24 saatte teslimatın yapıldığı (EKSPRESS 24) hizmetleri de sunmaktadır.

Aşağıda bir fikir vermesi açısından Ankara-İstanbul arasında EKSPRESS 24 hizmetinin karşılaştırmalı fiyatı verilmiştir.

Hizmet

Fiyat

Tahmini Teslim Tarihi

STANDART

10.56 TL

Ertesi Gün

EKSPRESS 24

İller arası 24 saatte teslimatın yapıldığı

13,87 TL

Aynı Gün

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

En Yakın Kargo Şubesi
Posta Kodu Ara
KARGO TAKİBİ YASAL UYARI

KargoTakibi.com'da sunulan hizmetler kargo şirketlerinin İnternet sitelerinden alınan bilgiler ışığında sunulmaktadır. Kargo Takibi İnternet sitesi, sunulan bilgileri güncelleme sıklığını kendisi belirlemektedir. Kargo teslim süresi adresinizin şehir merkezine uzaklığına ve seçtiğiniz kargo hizmeti türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. KargoTakibi.com, sitede yer alan paket teslim süresinin kesinliğini garanti etmez. Aynı şekilde kargo fiyatları kargo şirketlerinin inisiyatifindedir. KargoTakibi.com kargo firmalarının fiyat politikalarına etki edemez. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak hangi kargo firması ile gönderi yapılacağına karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kargo sahiplerinin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan KargoTakibi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Adresinize en yakın kargo şubesini öğrenmek için En Yakın Kargo Şubesi modülünden faydalanabilirsiniz. Bu sayfamızdan kargo firmasının adı üzerinden sorgulama yapabileceğiniz gibi illere göre adresinize en yakın kargo şubesi bilgisini sorgulayabilirsiniz.

KargoTakibi.com, Kargo Takip, En Yakın Kargo Şubesi, Kargo Ücretleri ve Posta Kodu Sorgulama Adresiniz.