Sendeo Takip

Sendeo Kargo sektörünün yükselen yıldızlarından biri. Arkasında Koç Holding olunca kısa zamanda Türkiye'nin her yerinde teslimat noktaları bulunan ve başarılı işlere imza atan bir kargo firmasına dönüşmek doğal bir sonuç.

Sendeo Türkiye'nin 81 ilinde de teslimat noktaları bulunan en yaygın kargo şirketlerinden biri. Sipariş verirken adresinize teslimat yapılamadığı durumlarda en yakın Sendeo Teslimat noktasını seçerek kargonuzu teslim alabiliyorsunuz.

Sendeo ile gönderilen kargolarınızın takibini online olarak yapabilirsiniz. bunun için aşağıdaki butona tıkladığınızda açılan Sendeo Kargo takip sayfasına kargo takip kodunuzu girmeniz gerekiyor.

Sendeo Kargo Takip

Sendeo Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Sendeo kargo takip yapmak için tek yapmanız gereken şey Sendeo İnternet sitesine girmek. Sendeo kargo takip işlemleri için tamamen rakamlardan oluşan bir takip kodu kullanıyor.

Kargo takibi yaparken 12 haneli Sendeo kargo takip kodunuzu eksiksiz olarak girmelisiniz. Aksi halde hata alırsınız.

Aşağıda Sendeo kargo takibi için Sendeo internet sitesinden yapılacak adımları özetledik.

  1. 1. Sendeo ana sayfasına git.
  2. 2. 12 haneli Sendeo kargo takip kodunu gir.
  3. 3. Güvenlik kodunu resimde gördüğün gibi yaz.
  4. 4. Gönder tuşuna bas.

Sendeo Kargo Takip - Çağrı Merkezi

Sendeo çağrı merkezi her türlü sorularınıza cevap vermek üzere hazır. Kargo takip kodunuzla ilgili problem yaşıyorsanız, kargonuzun (eğer mümkünse) teslimat adresini değiştirmek istiyorsanız veya kargo göndermek veya almak istiyorsanız Sendeo Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

  • Sendeo Çağrı Merkezi Numarası: 444 75 48
  • Sendeo E-posta Adresi: info(at)sendeo.com.tr

Ayrıca Sendeo Kargo takip için hazırladığımız diğer sayfadan da teslimat süreleri gibi sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Sendeo Kargo Takip


Sendeo Çağrı Merkezi

444 75 48

Sendeo Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:00 - 18:00

Cumartesi: 09:00 - 14:00

Pazar Günü: Kapalı