UPS Kargo Takip - Kargo Takip
 
 
 

UPS Kargo Takip

Yurt içi ve yurt dışı kargo hizmeti veren UPS KARGO dünyada önde gelen kargo firmalarından biridir.

 

 

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri: 444 00 33 / 444 00 66

 

 

 

 

 

 

Yurt Dışı Gönderi Sorgula Yurt İçi Gönderi Sorgula

 

 

UPS KARGO TAKİP

Ups kargo ile gönderdiğiniz ya da teslim almak istediğiniz kargo için ilk yapmanız gereken yukarıdaki butonlardan size uygun olanı işaretlemek. UPS kargo için bu butonlardan ikisi de aynı sayfaya açılıyor. Dolayısıyla hangisini seçerseniz olur. Karşınıza şöyle bir sayfa açılacak.

 

Açılan sayfada gönderi numaranızı girmeniz istenecek. Kargo takip ya da gönderi takip numaranızı kargonuzu şubeye teslim ettiğinizde görevliden mutlaka isteyin. Kargo takip numaranız aşağıdakine benzer bir numaradır. Bu numarayı sisteme girdikten sonra sistem kargonuzun o anda nerede olduğunu ve kargonuzun durumunu size raporlayacaktır.

 

 

UPS KARGO DETAYLI TAKİP

UPS kargo detaylı kargo sorgulamasında tarih aralığı girerek de sorgu yapabilirsiniz. Bu ekran daha çok kurumsal müşteriler için hazırlanmıştır. Eğer tek bir kargo takibi yapacaksanız bir önceki ekran sizin için yeterli olacaktır.

 

 

EN YAKIN UPS KARGO ŞUBESİ

Her ne kadar kargo takip kodu ile site üzerinden paketinizin o anda nerede olduğu bilgisine ulaşabilseniz de adresinize en yakın UPS kargo şubesini öğrenmek paketinizin daha hızlı teslim edilmesinde önemli rol oynayabilir. Örneğin paketinizin acilen adresinize teslim edilmesini istiyorsunuz ancak kuryenin sizin paketinizi kaçıncı sıraya koyduğunu bilmiyorsanız şubeyi arayıp teslimatı hızlandırmalarını isteyebilirsiniz.

Bunun için En Yakın Kargo Şubesi sayfamızdan şubenin telefon numarasını, adresini ve çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

 

UPS KARGO FİYAT VE TESLİMAT SÜRESİ

Aşağıdaki fiyat bir adet dosyayı UPS Kargo ile Artvin’den Edirne’ye göndermek istediğinizde ödemeniz gereken tutardır.

Hizmet

Fiyat

Tahmini Teslim
Tarihi

STANDART

11,75 TL

48 saat

 

UPS KARGO AYRICALIKLI HİZMETLER

Bununla birlikte UPS Kargo;

Türkiye’deki ticari adreslerin büyük bir bölümüne ertesi sabah en geç saat 10:00’a kadar, teslimat süresi 2 gün olan birçok merkeze ise 1 gün içinde teslimat imkanı sunduğu (UPS ACİL EKSPRES) hizmeti de sunmaktadır.

Aşağıda bir fikir vermesi açısından Ankara-İstanbul arasında UPS ACİL EKSPRES hizmetinin karşılaştırmalı fiyatı verilmiştir.

Hizmet

Fiyat

Tahmini Teslim
Tarihi

STANDART

10.32 TL

Ertesi Gün

UPS ACİL EKSPRES

24,43 TL

Adrese Bağlı

 

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

En Yakın Kargo Şubesi
Posta Kodu Ara
KARGO TAKİBİ YASAL UYARI

KargoTakibi.com'da sunulan hizmetler kargo şirketlerinin İnternet sitelerinden alınan bilgiler ışığında sunulmaktadır. Kargo Takibi İnternet sitesi, sunulan bilgileri güncelleme sıklığını kendisi belirlemektedir. Kargo teslim süresi adresinizin şehir merkezine uzaklığına ve seçtiğiniz kargo hizmeti türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. KargoTakibi.com, sitede yer alan paket teslim süresinin kesinliğini garanti etmez. Aynı şekilde kargo fiyatları kargo şirketlerinin inisiyatifindedir. KargoTakibi.com kargo firmalarının fiyat politikalarına etki edemez. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak hangi kargo firması ile gönderi yapılacağına karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kargo sahiplerinin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan KargoTakibi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Adresinize en yakın kargo şubesini öğrenmek için En Yakın Kargo Şubesi modülünden faydalanabilirsiniz. Bu sayfamızdan kargo firmasının adı üzerinden sorgulama yapabileceğiniz gibi illere göre adresinize en yakın kargo şubesi bilgisini sorgulayabilirsiniz.

KargoTakibi.com, Kargo Takip, En Yakın Kargo Şubesi, Kargo Ücretleri ve Posta Kodu Sorgulama Adresiniz.