Yurtdışı Kargo Fiyatları - Kargo Takip
 
 
 

Yurtdışı Kargo Fiyatları

Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken Ankara-Almanya arasında bir dosya gönderim ücreti baz alınmıştır. Paket gönderecekseniz paketinizin hacmine ve ağırlığına göre hesaplanacak olan desi miktarına göre kargo ücretleri değişmektedir.

   

YURTDIŞI KARGO ÜCRETİ

YURTDIŞI KARGO TESLİMAT SÜRESİ

ARAS KARGO

Standart

 

446,63 TL

 

 

 

 

 

YURTİÇİ KARGO

Standart

 

236,34

4 İş Günü

Express

 

173,31

3 İş Günü

 

MNG/FEDEX

Standart

 

$50

3 İş Günü (maks.)

 

 

 

 

UPS KARGO

Express

 

$59,18

1 İş Günü
Saat 10:30'dan önce gönderi teslimatı

Express Plus

 

$145

1 İş Günü
Saat 09:00'dan önce gönderi teslimatı

Express Saver

 

$54,77

1 İş Günü
Gün içinde gönderi teslimatı

Expedited (Acil)

 

$78,91

3-4 İş Günü
Dosyalarda kullanılmaz. Ağır gönderiler için.

 

 

 

 

PTT KARGO

Standart / Kara Yolu

 

45,30 TL

11-14 İş Günü

Express / Uçak

 

52 TL

7-10 İş Günü

 

 

Yurtdışı kargo fiyatları, kargo firmalarının İnternet sitelerindeki değerler baz alınarak hesaplanmıştır.

Büyük paket gönderileriniz için kargo şubesine giderek paketinizin hacmine ve ağırlığına göre fiyat almanız gerekmektedir.

Yurtiçi Kargo Fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

En Yakın Kargo Şubesi
Posta Kodu Ara
KARGO TAKİBİ YASAL UYARI

KargoTakibi.com'da sunulan hizmetler kargo şirketlerinin İnternet sitelerinden alınan bilgiler ışığında sunulmaktadır. Kargo Takibi İnternet sitesi, sunulan bilgileri güncelleme sıklığını kendisi belirlemektedir. Kargo teslim süresi adresinizin şehir merkezine uzaklığına ve seçtiğiniz kargo hizmeti türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. KargoTakibi.com, sitede yer alan paket teslim süresinin kesinliğini garanti etmez. Aynı şekilde kargo fiyatları kargo şirketlerinin inisiyatifindedir. KargoTakibi.com kargo firmalarının fiyat politikalarına etki edemez. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak hangi kargo firması ile gönderi yapılacağına karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kargo sahiplerinin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan KargoTakibi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Adresinize en yakın kargo şubesini öğrenmek için En Yakın Kargo Şubesi modülünden faydalanabilirsiniz. Bu sayfamızdan kargo firmasının adı üzerinden sorgulama yapabileceğiniz gibi illere göre adresinize en yakın kargo şubesi bilgisini sorgulayabilirsiniz.

KargoTakibi.com, Kargo Takip, En Yakın Kargo Şubesi, Kargo Ücretleri ve Posta Kodu Sorgulama Adresiniz.