Yurtiçi Kargo Fiyatları - Kargo Takip
 
 
 

Yurtiçi Kargo Fiyatları

Aşağıdaki fiyatlar kargo firmalarının İnternet sitelerinden alınmıştır.

Bu fiyatlar bir dosyanın Artvin’den Edirne’ye gönderimi için talep edilen fiyatlardır. Artvin-Edirne örneğini özellikle seçtik, zira Türkiye’nin en uzak iki ucu arasındaki fiyat muhtemelen kargo firmalarının sizden talep edeceği maksimum fiyattır. Birbirine yakın illerde daha az ödeyebilirsiniz.

 

 

YURTİÇİ KARGO GÖNDERİM ÜCRETİ

YURTİÇİ KARGO TESLİMAT SÜRESİ

Aras Kargo

12,50 TL

2 İş Günü

Yurtiçi Kargo

16,42 TL / 12,31 TL (İnternet Fiyatı)

2 İş Günü

MNG Kargo

13,89 TL

2 İş Günü

UPS Kargo

13,91 TL

2 İş Günü

PTT Kargo

7,75 TL

2 İş Günü

Sürat Kargo

8,54 TL

2 İş Günü

TNT Kargo

2,95 Euro

2 İş Günü

 

 

Dosya değil de büyük bir paket göndermek isterseniz bunun için kargo firmalarını arayıp fiyat almanızı tavsiye ederiz. Çünkü paketinizin büyüklüğü ve ağırlığına bağlı olarak hesaplanan desi değerine göre gönderi ücretideğişmektedir.

Yurtiçi kargo fiyatlarıkargo firmalarının İnternet sitelerindeki değerler baz alınarak hesaplanmıştır.

Yurtdışı Kargo Fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

En Yakın Kargo Şubesi
Posta Kodu Ara
KARGO TAKİBİ YASAL UYARI

KargoTakibi.com'da sunulan hizmetler kargo şirketlerinin İnternet sitelerinden alınan bilgiler ışığında sunulmaktadır. Kargo Takibi İnternet sitesi, sunulan bilgileri güncelleme sıklığını kendisi belirlemektedir. Kargo teslim süresi adresinizin şehir merkezine uzaklığına ve seçtiğiniz kargo hizmeti türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. KargoTakibi.com, sitede yer alan paket teslim süresinin kesinliğini garanti etmez. Aynı şekilde kargo fiyatları kargo şirketlerinin inisiyatifindedir. KargoTakibi.com kargo firmalarının fiyat politikalarına etki edemez. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak hangi kargo firması ile gönderi yapılacağına karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kargo sahiplerinin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan KargoTakibi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Adresinize en yakın kargo şubesini öğrenmek için En Yakın Kargo Şubesi modülünden faydalanabilirsiniz. Bu sayfamızdan kargo firmasının adı üzerinden sorgulama yapabileceğiniz gibi illere göre adresinize en yakın kargo şubesi bilgisini sorgulayabilirsiniz.

KargoTakibi.com, Kargo Takip, En Yakın Kargo Şubesi, Kargo Ücretleri ve Posta Kodu Sorgulama Adresiniz.