Yurtiçi Kargo Takip
 
 
 

Yurtiçi Kargo Takip

"Yurtiçi Kargo" farklı hizmet seviyelerine göre veya gönderinin adresten teslim alınması, kargo paketinin şubeden teslim alınması ve kargo sigorta hizmetinin kullanılmaması gibi durumlarda farklı fiyatlandırma seçenekleri sunarak müşterilerine esnek bir hizmet sunmaktadır.

Yurtiçi Kargo Türkiye'nin 81 ilinde, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ve dünyada 230 noktaya kargo hizmeti sağlamaktadır.

Yurtiçi Kargo hassas gönderiler için geliştirdiği paket çözümleri ve hızlı teslimat vaadiyle öne çıkmaktadır. Standart gönderilerin yanı sıra acil gönderiler için sunduğu fiyat avantajlarını Karşılaştırmalı Kargo Fiyatları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri: 444 99 99 

 

YURTİÇİ KARGO TAKİP

 

Yurtdışı Gönderi Sorgula Yurtiçi Gönderi Sorgula

 

Yukarıdaki butonlar aracılığı ile ulaştığınız sayfalarda Yurtiçi Kargo birden fazla sorgulama seçeneği sunmaktadır ancak bunlar kafanızı karıştırmasın. Çünkü ihtiyaç duyduğunuz bilgiler kargonuzu teslim ettiğiniz anda elinize tutuşturdukları makbuzda yer alır.

Yurtiçi Kargo Takip

Gönderi numarası, fatura numarası, ambar tesellüm numarası ve çağrı numarası ile gönderi takibi yapabilirsiniz. Bunların ne olduğunu bilmiyorsanız ya da makbuzdaki bilgileri okumakta güçlük çekiyorsanız En Yakın Yurtiçi Kargo Şubesi sayfamızdan adresinize en yakın olanının telefonunu aramanız yeterli. İhtiyacınız olan bilgiyi sağlayacaklardır.

Bu bilgileri girdikten sonra hemen yanındaki güvenlik kodunu da doğru girmelisiniz. Güvenlik Kodu, Yurtiçi Kargo Takip Numarası ile aynı değildir. Gönderi kodu sayfayı her yenilediğinizde değişen, güvenliğiniz için kullanılan bir doğrulama kodudur. Unutmayın, en doğru ve en hızlı kargo takip yöntemi gönderi kodu ile yapılandır. Kimseyle konuşmak zorunda kalmazsınız, müşteri hizmetleri ile boğuşmazsınız. Tek yapmanız gereken kargonuzu teslim ederken "Kargo Takip" kodunuzu doğru öğrenmek.

Yurtdışı Kargo Takip

Yurtdışı gönderilerinizi gönderi numarası veya konşimento numarası ile sorgulayabilirsiniz. Bu bilgileri doğru girdikten sonra hemen yanındaki kutucuğun altında yer alan Güvenlik kodunu da doğru girmelisiniz. Açılan sayfada kargo takip bilgileriniz yer alacaktır. Yurtdışı kargo dağıtımları farklı firmalarla işbirliği içerisinde yapıldığından kargo takip bilgilerinde eksiklikler olabilmektedir. Kargonuzun ülke sınırları içindeki hareketleri görüntülersiniz ancak paket ülke sınırlarını çıktıktan sonra hareketlerini takip edemeyebilirsiniz.

Sistemde yer alan aksaklıklardan veya herhangi bir sebepten ötürü kargo takip bilgilerinize ulaşamıyorsanız adresinize en yakın kargo şubesini arayın. Sayfanın başında Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri'nin telefon numarası da mevcut ancak tuşların arasında kaybolabiliyorsunuz.

 

YURTİÇİ KARGO iPHONE ve ANDROID UYGULAMALAR

Doğru ve hızlı hizmet vermek isteyen her firmanın artık bir mobil uygulaması var. Yurtiçi Kargo da onlardan biri. iPhone ve Android için geliştirilen uygulama sayesinde kargo gönderebilir, takip yapabilir ve fiyat hesaplayabilirsiniz.

 

 

YURTİÇİ KARGO FİYATLAR

Aşağıdaki fiyatlar bir adet dosyayı Artvin’den Edirne’ye göndermek istediğinizde ödemeniz gereken tutardır. Dolayısıyla Türkiye içerisinde Yurtiçi Kargo ile bir paket göndermek istediğinizde ödeyeceğiniz maksimum tutar yaklaşık aşağıdaki gibidir.

Hizmet

Fiyat

İnternet Şubesi Fiyatı

Tahmini Teslim Tarihi

STANDART

16,42 TL

12,31 TL

48 Saat

 

AYRICALIKLI HİZMETLER

Bununla birlikte Yurtiçi Kargo;

İller arası 24 saat teslimat (VIP 24),

İstanbul-Ankara-İzmir'de aynı gün şehir içi teslimat (VIP ŞEHİRİÇİ)

Büyük Şehirler arası aynı gün teslimat (VIP ÇEYREK GÜN) hizmetleri de sunmaktadır.

Yurtiçi Kargo ile birlikte diğer kargo firmalarının gönderi ücretlerini Yurtiçi Kargo Fiyatları sayfamızdan karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca yurtdışına kargo gönderecekseniz Yurtdışı Kargo Fiyatları sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

En Yakın Kargo Şubesi
Posta Kodu Ara
KARGO TAKİBİ YASAL UYARI

KargoTakibi.com'da sunulan hizmetler kargo şirketlerinin İnternet sitelerinden alınan bilgiler ışığında sunulmaktadır. Kargo Takibi İnternet sitesi, sunulan bilgileri güncelleme sıklığını kendisi belirlemektedir. Kargo teslim süresi adresinizin şehir merkezine uzaklığına ve seçtiğiniz kargo hizmeti türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. KargoTakibi.com, sitede yer alan paket teslim süresinin kesinliğini garanti etmez. Aynı şekilde kargo fiyatları kargo şirketlerinin inisiyatifindedir. KargoTakibi.com kargo firmalarının fiyat politikalarına etki edemez. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak hangi kargo firması ile gönderi yapılacağına karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Gerek site üzerindeki, gerekse site için kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda kargo sahiplerinin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan KargoTakibi.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Adresinize en yakın kargo şubesini öğrenmek için En Yakın Kargo Şubesi modülünden faydalanabilirsiniz. Bu sayfamızdan kargo firmasının adı üzerinden sorgulama yapabileceğiniz gibi illere göre adresinize en yakın kargo şubesi bilgisini sorgulayabilirsiniz.

KargoTakibi.com, Kargo Takip, En Yakın Kargo Şubesi, Kargo Ücretleri ve Posta Kodu Sorgulama Adresiniz.