Aras Kargo takip, teslimat adresi değişikliği veya kargo fiyat sorgulama gibi işlemlerin hepsi Aras Kargo sorgulama başlığı altında incelenebilir.

Aras Kargo takip işlemlerinizi aşağıda yer alan kargo takip bağlantısına tıklayarak ulaştığınız sayfadan veya ana sayfamızdan yapabilirsiniz. Ayrıca kargo takip işlemleriniz için Aras Kargo uygulamalarından da faydalanabilirsiniz.

Online takip sorgulama işlemleriniz için Aras yetkilisinin size verdiği takip kodunu kullanabilirsiniz. Takip kodunuzu eksiksiz ve doğru bir şekilde yazmalısınız. Kargo takip işlemlerinde yapılan hataların büyük çoğunluğu kodu yanlış girmekten kaynaklanmaktadır.

Kargo takip kodunuzu girmeden önce Firma Seçiniz yazan kutucukta Aras Kargo'nun seçili olduğundan emin olun.

Kargo takip kodunuzu kaybettiyseniz sorun yok, müşteri hizmetlerini arayarak veya en yakın Aras şubesine danışarak kodunuzu elde edebilirsiniz.

Aras Kargo Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yapmak istediğiniz işleme göre izlemeniz gereken yollar farklıdır. Kargo takip yapmak için aşağıdaki butonu takip edin.

Kargonuzun diğer detaylarına ulaşmak veya adres veya alıcı değişikliği gibi hususları Aras Kargo Müşteri hizmetleri ile görüşün.

Aşağıda kargo sorgulama ile ilgili tüm faydalı bilgiler özetlenmiştir. Kargo şubeleri gönderinizle ilgili müşteri hizmetlerinden daha hızlı sonuç almanızı sağlayabilir. Sitemizde kargo şubelerini sorgulayabileceğiniz bir sayfamız mevcuttur.

  • Aras Kargo
  • Aras Kargo Takip: Aras Kargo Takip
  • Aras Kargo Müşteri Hizmetleri : 444 2552
  • Aras Kargo Hafta İçi Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00 arası
  • Aras Kargo Cumartesi Çalışma Saatleri: 09:30 - 15:00 arası
  • Aras Kargo Pazar Açık mı?: Kapalı
  • Kurye Çağır Hizmeti Hafta içi 15:00, Cumartesi 12:00'a kadar.
  • Aras Kargo Şubeleri: Aras Kargo Şubeleri
  • Kargo Takip Kanalları: Aras İnternet Sitesi, Çağrı Merkezi, Kargo Şubeleri ve Mobil Uygulama

Kargo Takibi Yaparken Sistem Neden Hata Veriyor?

Sorgulama formuna girdiğiniz kargo takip kodunuzu kontrol edin. Genellikle bu aşamada hata yapılmaktadır.

Paketiniz henüz sisteme tanımlanmamış olabilir. Kargoyu şubeye veya kuryeye teslim ettiğiniz günün akşamı yeniden deneyin. Kargo araçları bir sonraki dağıtım merkezine genellikle mesai sonrası veya kargo kabul saatinin bitiminden sonra yola çıkmaktadır.

Kargo takip işleminizi Aras Kargo'nun resmi uygulamalarından yapıyorsanız hata alma ihtimaliniz azdır ancak çok küçük bir ihtimal de olsa sistemlerin çalışmadığı bir ana denk gelmiş olabilirsiniz. İşiniz acilse Aras müşteri hizmetlerinden kargonunuzu sorgulayabilirsiniz.

Aras Kargo resmi iletişim kanalları kargolarınızla ilgili bilgiye ulaşabileceğiniz ve sorgulama yapabileceğiniz en güvenilir platformlardır. Telefonla sizi arayarak kargo takip kodunuzu isteyen veya acilen bir hesaba para yatırmanız gerektiğini söyleyen kişilere itibar etmeyin.

Şüpheli bir duruma maruz kaldığınız hallerde Aras Kargo yetkililerine bilgi verin.

Aras Kargo Sorgulama Kaça Kadar Yapabilirim?

Online kargo takip işlemlerinizi haftanın her günü 24 saat boyunca yapabilirsiniz. Kargo sorgulama işlemleriniz için en hızlı yöntem budur. Bununla birlikte eğer müşteri hizmetlerini ya da kargo şubesi arayarak kargo takibi yapmak istiyorsanız mesai saatlerine riayer etmeniz gerekiyor.

Kargo adres değişikliği, alıcı ve teslimat güncelleme gibi işlemleriniz için müşteri hizmetlerini arayın.

Yapmak istediğiniz işleme göre çalışma saatlerinin değişebileceğini unutmayın. Adrese kurye çağırmak istiyorsanız en geç 15:30'a kadar Aras müşteri hizmetlerini arayın. Cumartesi günleri de yine müşteri hizmetlerinden kurye talebinde bulunmak için 12:00'a kadar hizmet verilmektedir. Kurye çağırmak için şubeyi aramak isterseniz 16:30'a kadar vaktiniz var.

Aras Kargo Müşteri Hizmeleri Kaça Kadar Açık?

Aras Kargo müşteri hizmetleri Pazartesi'den Cumaya 08:30'den 18:00'a kadar açıktır. Çağrı merkezi ayrıca Cumartesi günleri sabah 08:30'dan 13:00'a kadar hizmet vermektedir.

SMS İle Kargo Takibi Yapabilir miyim?

Evet. Aras şube yetkilisine SMS ile takip yapmak istediğinizi söylerseniz kargo hareketleri telefonunuza kısa mesaj ile gönderilecektir.

SMS hizmeti almak istediğinizi söylemenize rağmen bilgiler ulaşmıyorsa müşteri hizmetlerini arayın.


Aras Kargo Yerli mi?

Aras Kargo 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan yerli bir kargo dağıtım şirketidir. Ülke genelinde her ilde şubeleri bulunmaktadır. Açık kaynaklardan derlediğimiz bilgilere göre 300'den fazla ilçede 800'den fazla şubesi bulunmaktadır. Son rakamlar için en doğru adres Aras Kargo'nun internet sayfasıdır.

Aras Kargo, kargonuzun paketlenmesinden tutun, teslimat seçeneklerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.