Kargo Takip Numarası Öğrenme

Kargo Takip Numarası Öğrenme

11 Ocak 2022KARGO TAKİP BLOG

Kargonuzun nerede olduğunu öğrenmenin en hızlı yolu kargo takip numarasından geçer. Adınızı ve soyadınızı kullanarak online kargo takibi yapamazsınız.

Devamını Oku
Trendyol'dan sipariş takip nasıl yapılır?

Trendyol Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

01 Ocak 2022KARGO TAKİP BLOG

Siparişi verdiniz. Size bir sürü mesajlar gönderdiler. Hangisini nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız detaylı bilgileri bu makalede bulacaksınız.

Devamını Oku
Sipariş numarası ile kargo takip nasıl yapılır?

Sipariş Numarası İle Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

11 Temmuz 2021KARGO TAKİP BLOG

Online alışveriş yapanlar için ürünün takibi için iki farklı yöntem var, ancak bunlar birbirinden azıcık farklı süreçler. Sipariş numarası ile kargo takip kodunun farkını anlamanız gerekiyor.

Devamını Oku
Kargo takip nasıl yapılır?

Kargo Takip Nasıl Yapılır?

05 Temmuz 2021KARGO TAKİP BLOG

Kargo takip özellikle pandemi süresince yıldızı en hızlı yükselen arama ifadelerinden biri oldu. Hatta öyle hızlı yükseldi ki Google'ın arama trendi raporlarına göre ünlü şarkıcı Tarkan, kargo takibi aramalarının yanında epey sönük kalmış.

Devamını Oku
Kargo takip kodu nedir? Kargo takip kodunu nasıl alabilirim?

Kargo Takip Kodu Nedir?

04 Temmuz 2021KARGO TAKİP BLOG

Kargo takip kodu online alışveriş savaşlarının kızıştığı ve kargo firmalarının her gün binlerce kargoyu evinize taşımak için akla karayı seçtiği şu günlerde can simidinizdir. Kargonuzun adı ve soyadıdır. Kargom nerede sorunuzun cevabıdır...

Devamını Oku

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

3 Temmuz 2021KARGO TAKİP BLOG

Amazon, n11 ve Getir derken online sipariş hayatımıza gümbür gümbür girdi. Uzun süre de burada kalacaklar gibi. Favori e-ticaret sitesinden siparişinizi verdiniz, peki şimdi ne yapacaksınız?

Devamını Oku
Kredi Kartı Bilgilerim Güvende mi?

Online Alışveriş Yaparken Kredi Kartı Bilgilerim Güvende mi?

01 Temmuz 2021KARGO TAKİP BLOG

İnternetten sipariş veren kişilerin en merak ettikleri sorudur bu. Kredim kartım güvende mi? Birileri şifremi çalabilir mi? Aslını isterseniz bu soru çok yerinde ve insanların endişelenmesi çok normal.

Devamını Oku
En Kolay Kargo Yöntemi Nedir?

En Kolay Kargo Yöntemi Nedir?

02 Temmuz 2021KARGO TAKİP BLOG

Sık sık kargo gönderen biri değilseniz bir anda çıkagelen kargo gönderme ihtiyacı karşısında afallayabilirsiniz. Sorun sizde değil merak etmeyin. Hepimiz menemen yapmayı biliyor muyuz?

Devamını Oku