Yurt içi ve yurt dışına göndermek istediğiniz kargonuz kaç günde ulaşır? Aşağıdaki düğmelere tıklayarak bilgilere ulaşabilirsiniz.

YURT İÇİ KARGO TESLİM SÜRELERİ YURT DIŞI KARGO TESLİM SÜRELERİ

Yurt içi ve yurt dışı kargolarınızda teslim süresi 2 temel faktöre bağlıdır:

  • Mesafe: Mesafe arttıkça genellikle kargo ücretleri de artar. Uzak Doğu'ya kargo gönderim süresi ile Bulgaristan'a teslimat süreleri çok farklıdır.
  • Servis: Standart kargoların teslimat süreleri ile express olarak da bilinen kargoların teslim süreleri farklıdır. Kargo firmaları kendileri tarafından belirlenen tarifelere göre hizmet vermektedir.

Yurt içi kargo teslim süreleri genellikle ortalama 3 gündür ama adresinizin şehir merkezine uzaklığı, seçtiğiniz kargo şirketinin dağıtım ağı ve planlamasına bağlı olarak bu süreler değişebilmektedir.

Yurt dışı kargo fiyatları hesaplanırken Türkiye'den Almanya'ya gönderilecek olan standart bir zarf referans alınmıştır. Kargo şirketlerinin hızlı veya standart gönderim hizmetleri oldukça çeşitlidir. Paketinizi şubeye teslim ederken kaç günde gönderilmesini istiyorsanız bunu görevliye belirtin. Bununla birlikte her kargo firmasının sizin istediğiniz sürede teslimat imkanı olmayabilir. Teslimat süreleri karşılaştırmalı tablolarımıza mutlaka göz atın.

Yukarıdaki yurt içi kargo süreleri ile yurt dışı kargo süreleri butonlarına tıkladığınızda açılan sayfalarda online kaynaklardan derlenen bilgiler sunulmuştur. Eksik veya yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bize iletişim sayfamız üzerinden iletirseniz gerekli güncellemeler yapılacaktır.