YURT İÇİ KARGO TESLİM SÜRELERİ

Yurt içi kargo teslim süreleri hesaplanırken Edirne'den Hakkari merkezdeki bir adrese gönderilen standart bir dosya referans olarak alınmıştır.

Kargo varış adresinin şehir merkezine uzaklığı ve kargo firmasının kendi dağıtım politikası süreleri belirlemektedir.

Kargo Şirketi

Servis

Kargo Teslim Süresi

Aras Kargo

Standart

2 iş günü

Mobil Alan Sorgula

MNG Kargo

Standart

0-600 km arası 1 iş günü

600-1000 km arası 2 iş günü

1000 km'den fazla mesafeler için 3 iş günü

Metro Kargo

Standart

Otobüs seferlerini takip edin.

PTT Kargo

Standart

3 iş günü

Sürat Kargo

Standart

0-600 km arası 1-3 iş günü

600-1200 km arası 2-4 iş günü

1200 km'den fazla mesafeler için 3-5 iş günü

Yurtiçi Kargo

Standart

3-5 iş günü

Kargo firmalarının teslim sürelerinde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız veya en çok çalıştığınız firmanın ismini burda görmemek sizi üzdüyse iletişim sayfamızdan bize iletin.Yurt İçi Kargo Teslim Süreleri

KargoTakibi.com, kargo firmalarının internet sitelerinde bulunan açık kaynak bilgileri belli aralıklarla derleyerek yayınlamaktadır.

Kargo teslim süreleri kargo firmalarının kendi programlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Buradaki bilgiler ortalama değerler olup normal şartlar altında geçerlidir. Allah muhafaza kargo dağıtım aracının kaza yapması, kötü hava koşullarından ötürü yolların kapanması veya pandemi gibi koşullar sebebiyle süreler uzayabilmektedir.

Kargo teslim süresini en net öğrenebileceğiniz yer adresinize en yakın kargo şubesidir. En yakın şubeyi arayarak teslimat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bununla birlikte eğer hızlı teslimat istiyorsanız ve kargo şubesi size yakınsa şubeden de teslim alabilirsiniz.