Kargo firmalarının yurt içi ve yurt dışı fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren firmaların sunduğu ekstra hizmetler ve güvenceler farklılık göstermektedir.

YURT İÇİ KARGO FİYATLARI YURT DIŞI KARGO FİYATLARI

Yurt içi ve yurt dışı kargo hizmeti veren firmaların sundukları teslimat şekli, ekstra hizmetler ve kargonuzu şubeye teslim ederken sizin seçmiş olduğunuz opsiyonlara bağlı olarak yüzlerce fiyat bilgisine ulaşmak mümkündür.

Kafa karışıklığını önlemek için yukarıdaki butonlara tıkladığınızda açılan sayfalarda:

Yurt içi kargo fiyatı hesaplanırken Türkiye'nin kilometre olarak birbirine en uzak iki şehri olan Edirne'den Hakkari'ye merkezdeki bir adrese olan standart dosya gönderim ücretine bakılmıştır.

Yurt dışı kargo fiyatı hesaplanırken Türkiye'den Almanya'da gönderilen standart bir dosyanın kargo ücreti referans alınmıştır.

Kargo ücretlerinin hesabında paketinizin desi/kilogram hesabı çok büyük önem arz etmektedir. Dolayısıyla net ücret kargonuzu şubeye teslim ettiğinizde görevi tarafından ölçümler yapıldıktan sonra belli olacaktır. Burada verilen fiyatlar yaklaşık değerlerdir.

Paketinizi kargo görevlisine teslim ederken indirimli fiyat olup olmadığını mutlaka sorun. Kargo firmaları belli dönemlerde ve belli gönderim tiplerinde kampanyalar düzenleyebilmektedir.