YURT DIŞI KARGO ÜCRETLERİ

Yurt dışına hemen hemen tüm kargo firmaları gönderim yapmaktadır. Yurt dışında kendi dağıtım ağı olmayan firmalar yabancı firmalarla işbirliği yaparak kargonuzun gönderimini sağlamaktadır.

Kargo firmalarının kendi kampanyaları, gönderim şartları, servisleri ve buna bağlı olarak da ücretleri bulunmaktadır. Özellikle yurt dışı kargo gönderiminde çok sayıda mevzuat bulunduğundan gönderinizin net fiyatı kargo şube yetkilileri tarafından tartıldıktan sonra belli olacaktır.

Aşağıdaki yurt dışı kargo fiyatları Türkiye'den Almanya'ya standart bir dosyanın ya da ağırlığı maksimum 1 kilogram olan kolinin gönderim ücretidir.

Kargo Şirketi

Kargonun Cinsi

Kargo Fiyatı

(Alıcı Adresinde Teslim)

Aras Kargo

Standart (Dosya)

532,13 ₺

Aras Kargo

Ekspres (Dosya)

848,64 ₺

MNG Kargo

Yurt Dışı Fiyat Listesi

Sorgula

PTT Kargo

Standart (Dosya) Yüzey

133,00 ₺

PTT Kargo

Standart (Dosya) Uçak

150,00 ₺

TNT Kargo

Ekspres (Dosya) En Ucuz

22,01 €

TNT Kargo

Ekspres (Dosya) En Hızlı

60,38 €

TNT Kargo

Express (Koli) En Ucuz

40,82 €

TNT Kargo

Express (Koli) En Hızlı

79,18 €

UPS Kargo

Express (Dosya)

80,62 $

UPS Kargo

Express Saver (Dosya)

74,62 $

UPS Kargo

Express Plus (Dosya)

195,52 $

Fiyatlarda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız iletişim sayfamızdan bize iletirseniz güncellenecektir.Yurt Dışı Kargo Ücretleri

KargoTakibi.com açık kaynaklardan derlediği bilgileri sunan bir internet sitesidir. Burada yer almasını istediğiniz farklı bilgiler de varsa bize iletişim sayfamızdan ulaşın. Sitemizi sürekli geliştiriyoruz. Kargo ile ilgili ne varsa burada yer alsın diye uğraşıyoruz.

Yurt dışına gönderim yapan kargo firmalarının internet sitelerinden hesapladığımız verileri burada size sunuyoruz.

Elimizden geldiğinde bu sayfayı güncel tutuyoruz ancak kargo firmaları bize haber vermeden fiyatlarını güncelleyebiliyor :)

Güvenilir bilgiler sunmakla birlikte ziyaretçilerimize özellikle yurt dışı gönderileri için şube yetkililerinden detaylı bilgi istemelerini tavsiye ederiz. Yurt dışı gönderilerde çok sayıda kural, mevzuat vs. olduğundan fiyat ve teslimat süreçleri de buna bağlı olarak çok değişken olabiliyor.