KARGO TAKİP

Aşağıdaki kargo takip uygulamasını kullanarak gönderinizin nerede olduğunu sorgulayın.

Listede olmayan kargo firmaları için üst menüden kargo firmasını seçin. Detay sayfasına giderek gönderi takip işlemlerinizi oradan da yapabilirsiniz. Kargo firmalarının tamamının online takip sistemlerini kargotakibi.com'a entegre etmeye devam ediyoruz. Henüz entegrasyonu tamamlanmamış olanlar için detay sayfalarında hangi sayfadan en doğru bilgi alabileceğinizi belirttik. Ayrıca kargo firmalarının müşteri hizmetleri telefonlarını da...

Kargo Takibi

Kargo takip süreçleriyle ilgili bu sayfadan bilgi alabilirsiniz. Sitemizde kargo takip ile alakalı sürekli olarak güncellemeler yapılmaktadır. Kargo firmaları ve online alışveriş firmaları sürekli olarak yenilenmektedir. Kargo takip teknolojileri ile ilgili gelişmeler takip edilmekte ve ziyaretçilerimize en güncel takip bilgileri sunulmaktadır.

Kargotakibi.com'da Aras Kargo takip, Yurtiçi Kargo takip, PTT Kargo takip, MNG Kargo takip ve Sürat Kargo Takip gibi sayfalar sürekli olarak güncellenmektedir. Burada yer alan bilgiler kargo firmalarının internet sitelerinden ve diğer açık kaynaklardan derlenmektedir.

Kargo takip işlemlerini yürütmek üzere genellikle kargo firmaları tarafından takip kodu veya barkod kodu kullanılmaktadır. Paketinizin nerede olduğunu öğrenmek için öncelikle bu koda sahip olmanız gerekmektedir. Kargo takip kodu size e-posta veya SMS aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Şubeye paketi kendiniz teslim ettiyseniz kargo takip kodunu şube yetkilisinden isteyebilirsiniz.

Kargo takip için kullandığınız kod sadece o pakete özeldir. Başka kargolarınızı aynı kodla takip edemezsiniz. Bu kodu paketinizin kimlik numarası olarak düşünebilirsiniz. Kargo firmaları sistemlerindeki binlerce farklı paketi birbirinden ayırt etmek için böyle bir sistem geliştirmişlerdir.

Kargo takip için yukarıdaki menüden veya sayfa içindeki görsellerden hangi kargo firması ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız onu seçin. Her bir sayfada kargo takibi için detaylı bilgileri bulacaksınız. Ayrıca sitemizden de kargo takibi yapabilirsiniz. Bunun için kargo takip modülümüzden önce kargo firmasını seçin. Akabinde yanındaki kutucuğa kargo takip, barkod numarası veya gönderi takip kodunu girin. Klavyenizden Enter tuşuna bastığınızda veya telefonunuzdan arama ikonuna dokunduğunuzda kargonuza dair detayları göreceksiniz.

Kargo takip için kod haricinde başkaca bir bilgiye ihtiyaç duymazsınız ve kargo firmaları bu işlem için herhangi bir ücret talep etmez. Kargo takip için sizden ücret isteyen kişi veya internet sitelerine itibar etmeyin.

Sitemizden aşağıdaki kargo firmalarına dair kargo takip sorularınıza cevap alabilirsiniz.