DHL KARGO TAKİP

DHL gönderilerinizi takip etmek için e-ticaret sitesinden ya da şubeden verilen takip numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Bu numara 10 hanelidir ve rakam ve bazı durumlarda harflerle karışık rakamlardan oluşmaktadır.

Bu takip numarasını Gönderinizi Takip Edin başlığının altındaki kutucuğa girerek Takip Et butonuna tıklayın. Açılan sayfada siparişinizin o anda nerede olduğu, güncel durumu gibi bilgileri göreceksiniz.

DHL Kargo veya kargo takip süreçleri ile ilgili olarak yorum, görüş ve önerilerinizi ziyaretçilerimizle paylaşın.

Kargo Takip Yorum Yaz

DHL Kargo Takip Nasıl Yapılır?

DHL'in gelişmiş bir izleme ve takip yazılımı bulunmaktadır. DHL İzleme ve Takip sayfasında bulunan kutucuğa en fazla 10 tane kodu girerek paketlerinize dair son hareket durumlarını gözleyebilirsiniz. Paketleriniz her bir işleme merkezinde kayıt altına alındıktan sonra bu pencerede güncel hareketlerini görebilirsiniz.

DHL Kargo Takip

DHL Kargo ana sayfasında bulunan Gönderilerinizi Takip edin başlığı altındaki kutucuğa size verilen takip kodunu girerek izleme yapabilirsiniz.

Takip numaranızı sipariş verdiğiniz alışveriş sitesinden ya da kargonuzu teslim ettiğiniz şubeden öğrenebilirsiniz. Siparişiniz onaylandıktan sonra genellikle SMS ya da e-posta onay mesajında takip ile ilgili detaylar bulunur. Eğer kodunuz size verilmemişse öncelikle alışveriş sitesinin çağrı merkezini arayın.

DHL Kargo seçtiğiniz hizmet tipine göre farklı formatlarda kargo takip kodları vermektedir. Eğer DHL Express ile gönderim yaptıysanız 10 haneli, yalnız rakamlardan oluşan ya da JJD, JVGL gibi karakterlerle başlayan bir takip kodu verilecektir. DHL Parcel servisini kullanıyorsanız 3S, JVGL veya JJD ile başlayan bir takip numarası verilecektir.

DHL Kargo'nun çok sayıda yurt içi ve yurt dışı lojistik hizmeti bulunmaktadır. Her bir hizmete özel olarak verilen kargo takip kodlarını doğru sayfadaki kutucuklara girmeniz önemlidir. Kargo takip faaliyetinin başlaması için paketin DHL Kargo bünyesinde bir işleme tabi tutulması gerekmektedir ve bu da genellikle 24-48 arasında sürebilmektedir.

DHL Kargo Kaç Günde Teslimat Yapıyor?

DHL kargo ya da navlun teslimat süreleri seçilen hizmet tipine bağlıdır. Online mağaza teslimat bilgisini onay aşamasında göstermektedir. Yurt dışı paket ya da navlunlarda komşu ülkelere 2-3 gün içinde teslimat yapılabilmektedir. Bununla birlikte uzak ülkelerde bu süre 20 güne kadar uzayabilmektedir.

DHL Kargo Fiyatı Ne Kadar?

DHL kargo ve navlun ücretleri için ağırlığa, mesafeye ve hizmet tipine bağlı olarak teklif almanız gerekmektedir.


DHL Kargo Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi

444 00 40

0850 282 5000 (DHL Freight)

DHL Kargo Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.



DHL KARGO

DHL Kargo kurumsal lojistik çözümleri ile birlikte depolama hizmeti veren uluslar arası firmalardan biridir. Lojistik sektöründe dünyanın en büyüklerinden biri olan firma kurye, paket ve lojistik sektörlerinde uzmanlaşmıştır.