FİLLO KARGO TAKİP

Fillo kargo takip kodunuz ya da ATF numaranız hazırsa aşağıdaki buton aracılığı ile kargonuzun detaylı hareketlerine ulaşabilirsiniz.

Fillo Logistics iki farklı gönderi sorgulama hizmeti vermektedir. Bunlardan birincisi ATF numarası ile sorgulama yöntemidir. Ambar teslim/tesellüm fişi olarak da bilinen ATF numarasını ilgili kutucuğa girdikten sonra yandaki Güvenlik kodu ile güvenlik doğrulaması yapmanız gerekmektedir. Akabinde Ara butonuna tıkladığınızda gönderinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Fillo Lojistics Gönderi Takip sayfasından irsaliye numaranızla da siparişinizin güncel hareketlerini takip edebilirsiniz.

Fillo Logistics Teslimat Süresi

Tüm kargo firmalarında olduğu gibi teslimat süresini belirleyen en önemli faktörler hizmetin tipi ve mesafedir. Eğer ekspres bir hizmet satın aldıysanız kargonuz hızlı bir şekilde adrese teslim edilirken standart teslimat seçeneklerinde bu süre daha uzun olmaktadır. Fillo Kargo ile gönderdiğiniz veya göndermeyi düşündüğünüz kargonuz için en doğru bilgiyi Fillo Müşteri Hizmetleri'nden öğrenebilirsiniz. Fillo Müşteri Hizmetleri'nin online sayfasındaki formu doldurarak Fillo uzmanlarının size ulaşmasını da sağlayabilirsiniz.


Fillo Logistics Müşteri Hizmetleri ve Çalışma Saatleri

Çağrı Merkezi

Tel: 0216 425 58 88

Fax: 0216 425 60 38

Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ 07:30 - 18:00

CUMARTESİ 07:30 - 18:00Fillo Kargo Takip

FİLLO LOJİSTİK

Fillo Lojistics, Aras Holding bünyesinde faaliyet gösteren kargo markalarından birisidir. Hammadde tedariği, ürün dağıtımı, depo içi servisler ve ters lojistik gibi katma değerli servisler sunmaktadır. Toplam tedarik zinciri sektöründe en büyük markalardan birisidir.