HOROZ KARGO TAKİP

Horoz Kargo tarafından taşınan paketlerinize dair hareketleri izlemek için Horoz Takip No adı verilen koda ihtiyacınız bulunmaktadır. Takip kodunuz hazır ise aşağıdaki butona tıklayarak ulaşacağınız sayfa üzerinden takip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Horoz Kargo geçmişe dönük olarak da (son 2 ay) kargo takip bilgilerine erişime imkan sağlamaktadır.

Her kargo firması takip kodunu kendine özel olarak belirlemektedir. Horoz Kargo Takip No 14 haneli olmakla birlikte tamamen sayılardan oluşmaktadır. Takip kutucuğuna kod girerken her ne kadar harflere de müsade edilse de tamamen sayılardan oluşacak şekilde kontrollerinizi yapmanız önerilir.

Horoz Kargo'nun sunduğu birçok hizmet veya kargo takip süreçleri hakkındaki yorumlarınızı ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Kargo Takip Yorum Yaz

Horoz Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Horoz Lojistik gönderi takip ekranından son 2 aylık gönderimlere dair sorgulamalar yapmak mümkündür. Gönderi Takip ekranında 2 seçenek mevcuttur. Bunlardan birincisi 14 karakterli Horoz Takip No, sipariş verdiğinizde beyan ettiğiniz cep telefonuna gönderilen SMS'te yer almaktadır. Bunu Horoz Takip No kutucuğuna girdikten sonra yanda yer alan Güvenlik Kodunu ilgili kutucuğa girip Sorgu butonuna tıklamanız gerekmektedir. Diğer ise sipariş verdiğiniz firma tarafından size verilen Müşteri Sipariş No üzerinden sorgulama hizmetidir.

Horoz Kargo Takip

Buraya gönderi numarasını girdikten sonra aynı zamanda alıcının adını da girmeniz gerekmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken şey Alıcı kutucuğuna sadece isim, sadece soyisim ya da her ikisinin birlikte girilebilmesidir. Örneğin: alıcının adı Ayşe Teyze ise Alıcı kutucuğuna 1. Ayşe, 2. Teyze ya da 3. seçenek olarak Ayşe Teyze birlikte girilebilmektedir. Bunu yaptıktan sonra yanda yer alan Güvenlik Kodunu da ilgili kutuya yazdıktan sonra Sorgu butonuna tıkladığınızda paketinizin son hareketlerini ekranda görebilirsiniz.

Horoz Kargo yurt içi gönderilerinin takibini yapabileceğiniz üçüncü bir kanal ise Horoz Müşteri Hizmetleri'dir. 0850 202 33 50 numaralı telefondan firmayı arayabilirsiniz. Horoz Kargo, yurt dışına taşımacılık hizmetlerini Horoz Bollore markası altında yürütmektedir.
Horoz Yurt Dışı Kargo Takip
Yukarıda yer alan Horoz Bollore Yurt Dışı Kargo takip butonuna tıkladığınızda açılan sayfanın sağ üst köşesinde Gönderi Takibi butonu bulunmaktadır. Buraya tıkladığınızda aşağıdaki pencere açılacaktır. Buraya yükünüzü teslim ederken size verilen evrakta yer alan takip kodunu ve firma adını girdikten sonra Göster butonuna tıklayın. Sonuç ekranında yükünüzün anlık durumuna dair detaylı bilgiler, harita üzerinde işaretlenmiş bir şekilde gelecektir. Horoz Bollore güvenlik doğrulaması için sizden birkaç yönergeyi takip etmenizi isteyebilir. Bunları doğru bir şekilde işaretlemeniz şart.

Horoz Kargo Teslimat Süresi

Horoz Kargo hem yurt içinde hem de yurt dışında taşımacılık, depolama ve gümrük hizmetleri vermektedir. Bu hizmetlerin her birinin kendine özel kuralları, imkanları ve mevzuatı bulunmaktadır. Dolayısıyla Horoz Kargo ile göndermek istediğiniz kargonuzun teslimat süresi için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmenizde fayda var. Bu bilgiyi ayrıca kargonuzu teslim ederken şube yetkilisinden de öğrenebilirsiniz.

Horoz Kargo Ücreti

Horoz Kargo ile gönderi ücreti ne kadar sorusunun cevabı tamamen alacağınız hizmetin tipine, anlaşmanıza ve mesaeye bağlı.

Yukarıdaki butona tıkladığınızda açılan sayfada kalabalık bir form göreceksiniz. Burada yer alan bilgileri girdiğiniz takdirde hizmete özel bir bir teklif alacaksınız. Entegre lojistik hizmeti veren Horoz Kargo gibi kurumsal firmalar için tek bir rakamdan bahsetmek oldukça zor.


Horoz Kargo Müşteri Hizmetleri

Çağrı Merkezi

0850 202 3350

Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ 08:30 - 18:00

CUMARTESİ 08:30 - 18:00

Horoz Kargo Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.HOROZ LOJİSTİK KARGO

Horoz Lojistik ve Kargo yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren bir şirkettir. 1942 yılında kurulan firmanın 107 farklı ülkede çözümleri bulunmaktadır. Özellikle kurumsal çözümlerde çalışan firma Yurtiçi Komple Taşıma, Depolama ve Dağıtım, Uluslararası Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı gibi hizmetler sunmaktadır.