INTER GLOBAL KARGO TAKİP

Kargonuzun hareketlerini görebilmek için öncelikle takip ya da sipariş kodunuza ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu kod elinizde yoksa ICG Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz. Inter Global (ICG) takip kodunuz varsa aşağıdaki butona tıklarak açılan sayfadaki yönergeleri takip edin.

IGC sitesindeki Online Kargo Takip modülü ile kargonuzun son durumunu takip edebilirsiniz.

Kargo Takip Yorum Yaz

Inter Global (ICG) Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Bunun için sayfanın solunda yer alan modüle tıkladıktan sonra açılan küçük pencereye Takip ya da Sipariş Numarası bilgisini girmeniz gerekiyor. Ardından Sorgula butonuna tıkladığınızda Tarih, Saat ve Durumu sütunlarının altında kargonuzun detay bilgilerini görebilirsiniz.

Inter Global ICG Kargo Takip

Inter Global Kargo Teslimat Süresi

Inter Global Kargo'nun yurt içi dağıtımlarında diğer kargo şirketleriyle anlaşmaları bulunmaktadır.

İstanbul'dan en uzak ilimiz olan Hakkari'ye (mesafe 1816 kilometre) ICG Kargo ortalama 3-4 gün içinde teslimat yapmaktadır. Bununla birlikte ICG'nin gitmediği bir lokasyondaysanız buraya olan dağıtımı diğer bir kargo şirketi yapabilir. Bu durumda da teslimat süresi ortalama 2 gün daha uzayabilmektedir.

Kargo teslimat sürelerinde varış adresinin merkeze olan uzaklığı önemlidir. Zorlu koşullarla ulaşım sağlanan ya da haftanın belli günlerinde teslimat yapılan ücra yerlere kargo teslimlerinde kargo şirketleri tarafından verilen ortalama süreleri toleranslı olarak değerlendirmekte fayda var.

Inter Global Kargo Fiyat

ICG kargolarının fiyatlarının belirlenmesinde diğer kargo firmalarında da olduğu üzere mesafe, desi ve özel hizmetler önem kazanmaktadır. İstanbul'dan Hakkari'ye standart bir dosya/zarf göndermek istediğinizde bunun fiyatı 20,64 liradır.

Bununla birlikte yine çok büyük sayılmayacak bir koli (1 kilo, genişlik, yükseklik ve derinliği sırasıyla 20, 40 ve 5 cm ebatında olan) göndermek istediğinizde bunun ücreti de 23,32 lira görünmektedir.

Inter Global Kargo sitesinde ücret hesaplayıcı bir modül bulunmaktadır. Bu modüle aşağıdaki buton aracılığı ile ulaşabilirsiniz, ancak kolinizin asıl ücretini şube yetkilisi gerekli ölçümleri yaptıktan sonra net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Standart bir dosya göndereceğiniz durumda ise bunun ücretinde çok bir değişiklik olması beklenmez.

ICG ile yurt dışına yük göndermek istediğinizde ise müşteri hizmetlerini arayarak ya da yetkili bir şubeye giderek teklif almanızda fayda var. Zira yurt dışı gönderilerde desi ve mesafe hesabıyla birlikte gümrük mevzuatı vs. devreye girmektedir.

Bu sayfadaki bilgiler faydalı olduysa görüşlerinizi aşağıya yazın.Inter Global Kargo Telefon ve Çalışma Saatleri

Çağrı Merkezi

444 0 392

0850 433 22 55

Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ 09:00 - 17:00

CUMARTESİ 09:00 - 17:00Inter Global Kargo Takip

INTER GLOBAL KARGO

Kurumsal çözümler üreten kargo firmalarıdan biridir. Inter Global Cargo ya da kısaca IGC yurt içi ve yurt dışı firmalarya yaptıkları ortaklıkları sayesinde depolama, lojistik ve kargo hizmetlerine devam etmektedir.


Inter Global Kargo Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.