Metro Kargo Takip

Metro Kargo ile taşınan gönderinize ait detayları öğrenmek için aşağıdaki buton aracılığı ile açılan sayfayı kullanabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Metro Kargo, Metro Turizm taşımacılık ağı üzerinden de hizmet vermektedir. Dolayısıyla Metro Kargo Takip için otobüs sefer sayısı, kargonuzu teslim ederken size verilen telefon numarası önemlidir.

Aşağıdaki buton online kargo takip modülünden ziyade sefer saatlerini öğrenmeniz açısından fayda sağlayacaktır.

Açılan sayfadaki kutucuğa referans numarası, otobüs plakası ya da sefer numarasını yazdıktan sonra Göster butonuna tıklayın. Açılan sayfada paketinizi taşıyan otobüse dair detayları görebilirsiniz.

Kargo Takip Yorum Yaz

Metro Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Sadece kargonuza özel bir kargo takip modülü bulunmamaktadır. Metro Kargo ile taşınan gönderileriniz için yukarıdaki butona tıkladığınızda açılan Yolcum Nerede sayfasını veya size verilen telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Metro Kargo Takip

Metro Kargo Teslimat Süresi Hesaplama

Ankara'dan Van'a bir kargo göndermek istediğinizde genellikle ertesi gün teslimat yapılmaktadır. Bunun için kargonuzu taşıyan otobüsü otogarda karşılamanız en hızlı yöntemdir. Kargonuzun ne zaman geleceği bilgisini öğrenmek için Metro Turizm Online Bilet uygulamasını tavsiye ederiz. Buradaki sefer saatleri size süre konusunda bir fikir verecektir.

Metro Kargo Fiyat Hesaplama

Ankara'dan Van'a standart bir dosya gönderim ücreti 40 liradır. Bununla birlikte kargonuzu teslim edeceğiniz Metro Kargo yetkilisi paketin ebatını ve ağırlığını ölçecek ve size net bir rakam söyleyecektir.


Metro Çağrı Merkezi

Metro Turizm Çağrı Merkezi

0850 222 34 55

Metro Kargo Genel Müdürlük

0212 658 0109

Metro Kargo Esenler Otogar

0212 658 0816

Metro Kargo AŞTİ Telefon

0312 224 1581

Metro Kargo Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.Metro Kargo Takip

Metro KARGO

Metro Turizm'in iştiraklerinden biri olan Metro Kargo firmanın Türkiye genelindeki taşımacılık ağını kullanmaktadır.