CEVA LOJİSTİK KARGO TAKİP

Bir paket Ceva Lojistik ile yola çıktığında tarafınıza bir takip kodu gönderilmektedir. Bu takip kodunu kullanarak aşağıdaki linkte yer alan sayfa üzerinden kargonuzun yerini öğrenebilirsiniz.

Yurt içi kargolarınızın takibi için referans ya da gönderi takip numarası olarak da bilinen Ceva Lojistik kargo takip numarasını açılan sayfadaki E-ticaret Gönderi Sorgulama satırına girdikten sonra kırmızı renkli Sorgula butonuna tıklayarak gönderiniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Gönderi takip kodunuzu bilmiyorsanız Ceva Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

Kargo Takip Yorum Yaz

Kargo takip kodunuzu girmenize rağmen ekranda "gönderi bulunamamıştır" uyarı alıyorsanız paketiniz henüz hazırlık aşamasında ve Ceva Lojistik dağıtım ekibine teslim edilmemiş olabilir.

Ceva Lojistik Gönderi Takibi Nasıl Yapılır?

Bir alış veriş sitesinden gönderilecek paketinizin referans ya da gönderi takip kodunu girmek için aşağıda görüldüğü üzere E-ticaret Gönderi Sorgulama modülüne tıklamanız gerekmektedir.

CEVA Kargo Takip

Referans kodunuzu e-ticaret sitesini arayarak ya da Siparişlerim sayfasından öğrenebilirsiniz. Zaten paketiniz yola çıktığında Ceva Lojistik bilgilendirme servisi size ayrıca referans kodunu ulaştıracaktır. Bu kodu ilgili kutucupa yazdıktan sonra Sorgula butonuna tıklamanız kafi.

CEVA Kargo Takip

Ceva Logistik yurt dışında ağırlıklı olarak taşımacılık hizmeti verdiğinden yurt dışı navlun sorgulamalarını yapmak için aşağıdaki görselde görüldüğü üzere yan menüde bulunan Track&Trace modülüne tıklamanız gerekmektedir. Açılan modülde aldığınız hizmetin tipini seçtikten sonra size verilen takip kodunu hemen altındaki kutucuğa girin. Validate butonuna tıkladığınızda detaylar görünecektir.

CEVA Yurt Dışı Kargo Takip


Ceva Lojistik Çağrı Merkezi

Ceva Çağrı Merkezi

0216 633 4444

0216 999 2440 (E-ticaret)

Ceva Lojistik Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.CEVA LOJİSTİK

Ceva (Siva diye okunur) dünya çapında yüzden fazla ülkede faaliyet gösteren lojistik şirketlerinden biridir. Hollanda menşeili firmanın 54 binden fazla çalışanı bulunuyor. Daha önce TNT bünyesinde faaliyet gösteriyordu ancak 2007 yılından itibaren Ceva ismi altında yurt içi ve yurt dışında kargoculuk sektöründe hizmet vermeye başladı. Hava, deniz, kara ve deniz yolu üzerinden taşımacılık servisleri vermektedir.