TNT KARGO TAKİP

Gönderi Numarası ile takip yapmak istediğinizde e-postanıza gönderilen mesajdaki ya da teslim fişinde yer alan barkodun altındaki numarayı açılan kutucuğa girerek Ara butonuna tılayabilirsiniz. Aynı anda birden fazla gönderi numarası ile sorgulama yapmak istediğinizde aralarına virgül koyarak işlem yapmanız mümkün.

Eğer bir müşteri referansı vererek sorgulama yapmak isterseniz Müşteri referansı seçeneğini de kullanabilirsiniz. Yine farklı referans numaralarını aralarına virgül koyarak tek seferde sorgulama yapmanız mümkün.

Kargo Takip Yorum Yaz

TNT Kargo Takip Nasıl Yapılır?

TNT ana sayfasındaki Gönderi Takip modülünde size iki seçenek sunulmaktadır. Gönderi numarası veya referans numarası ile arama. Bunlardan birini seçtikten sonra hemen yan taraftaki kutucuğa takip kodunu girip turuncu renkli ara butonuna tıklamanız yeterli.

TNT Kargo Takip

TNT Kargo Teslimat Süresi

Teslimat süresi hesaplanırken mesafe en önemli parametre olarak öne çıkmaktadır. Bununla birlikte TNT Kargo'nun aynı gün içindeki sevkiyatına yetiştirmek istiyorsanız 15:30'a kadar kargonuzu şubeye teslim etmenizde fayda

Türkiye'nin birbirine en uzak iki ili olan Edirne ile Hakkari arasında standart bir dosya göndermek istediğinizde ortalama 3 gün içinde kargonuz adrese teslim edilmektedir.

Farklı bir adrese TNT teslim süresini sorgulamak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Varış adresi şehir merkezine uzaksa veya zorlu koşullarda ulaşılabilen bir yer ise ortalama sürelere buralara erişim süresini de eklemek gerekmektedir..

TNT Kargo Fiyat Hesaplama

Edirne Merkez'den Hakkari merkeze gönderilecek olan standart bir zarf için kargo ücreti 1,94 Euro'dur.

Güncel döviz bilgilerine para.guru internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.


TNT Kargo Çağrı Merkezi ve Çalışma Saatleri

TNT Kargo Çağrı Merkezi

444 0 868

TNT Kargo Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ 08:30 - 17:30

CUMARTESİ 09:00 - 17:00

TNT Kargo Yorumlar

Kargotakibi.com'da yorum yazarken birkaç şeye dikkat etmenizi bekliyoruz.

Yorumlarınız ülkemizin kanunlarına ve mevzuatına uygun, ve kişisel haklara saygılı olmalı. Aşağılayan, küfür ve hakaret içeren yorumlar yayından kaldırılacaktır.

  1. Yorumların sıralamasını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Biz varsayılan olarak En Yeni yorumları en başta gösteriyoruz.
  2. Beğendiğiniz yorumlara oy verin. Bu, onların En Çok Tartışılan sıralamasında daha üstlerde görünmesini sağlayacak. Beğenmediğiniz yorumlara da negatif oy verebilirsiniz.
  3. İstediğiniz kadar yorum ve/veya cevap yazabilirsiniz. Emoji veya kalın harf kullanmak isterseniz kutucuğun üstündeki ikonları kullanın.

 kişi bu sayfa hakkında konuşuyor.TNT Kargo Takip

TNT KARGO

TNT Kargo uluslar arası kargo şirketlerinden biridir. Özellikle Fedex'in hizmet sağlayıcısı kargo şirketi olarak da bilinmektedir. Hollanda menşeili bir firma olan TNT acil, ağır veya gizli gönderilere özel farklı seçenekler sunmaktadır. Özellikle yurt dışına yapılacak olan gönderimlerde hızlı teslimat için özelleşmiş hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Yolcu Beraberi/Diplomat Kurye gibi servisler gönderilerinizi ticari uçuşlardaki görevli kişilere teslim etmenize imkan vermektedir.