UPS KARGO TAKİP

Referans kodu ya da UPS takip numarası olarak da bilinen kodunuz hazır ise aşağıdaki buton aracılığı ile kargonuzun yerini, dağıtım detaylarını ve teslimat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

UPS kargo takip numaranızı bilmiyorsanız şubeden size teslim edilen faturanın üstünde bu numaraya ulaşabilirsiniz. Eğer bir alışveriş sitesinden aldığınız ürün UPS kargo ile sevkedilmişse sipariş onay e-postasında ya da ayrıca gönderilecek olan SMS içeriğinde takip numarası yer alacaktır. Yine de takip kodunuza ulaşamıyorsanız UPS Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

UPS Kargo Takip Nasıl Yapılır?

UPS Kargonun yurt içi ve yurt dışı ayrı ayrı olmak üzere iki ayrı sorgulama satırı bulunmaktadır. Referans ya da takip numarası olarak da bilinen kodunuzu uygun kutucuğa yazdıktan sonra Ara butonuna tıkladığınızda kargonuzun hareketleri şube, tarih ve saat detaylı olarak sunulmaktadır.

UPS Kargo Takip

Kargonuzu teslim eder etmez UPS kargo takip modülünden izleyemeyebilirsiniz. Çünkü kargonuzun izleme ekranında belirmesi için öncelikle işlem görmesi gerekmektedir. Kargonuzu e-ticaret sitesinden aldığınız kodla izlemek istediğiniz durumda da aynı şey geçerlidir. Siparişinizi verdikten sonra ürünün UPS kargo yetkililerine verilmesi zaman alabilir. Bunun için birkaç saat bekledikten sonra ekranı kontrol etmekte fayda var.

UPS Kargo Teslimat Süresi

Edirne'den Ankara'daki merkez bir adrese standart bir dosya göndermek istediğinizde ortalama 3 iş gününde kargonuz teslim edilmektedir.

Bunun için kargonuzun en geç saat 15:30'a kadar UPS kargo yetkisine teslim edilmesi gerekmektedir.

Kendi adresinize UPS kargo teslimat süresini hesaplamak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Buraya kargonuzun çıkış ve varış posta kodlarını girerek sorgulamak yapabilirsiniz.

Tüm kargo firmaları için adresinizin şehir merkezine uzaklığı önem arz etmektedir. Kargo firmalarının internet sitelerinde belirtilen süreler ortalama süre olup adresiniz bir köyde veya belli günlerde dağıtıma çıkılan bir yerde ise bu sürelere 1-2 gün ilave edilmelidir.


UPS Kargo Çağrı Merkezi ve Çalışma Saatleri

UPS Müşteri Hizmetleri

0850 255 00 66

Çalışma Saatleri

HAFTA İÇİ 09:00 - 18:00

CUMARTESİ 09:00 - 15:00UPS KARGO

UPS Kargo ülkemizde faaliyet gösteren Amerikan menşeili uluslar arası kargo markalarından biridir. Açılımı United Parcel Service of America olan UPS Kargo ülkemizde her bölgeye kargo dağıtımı yapmaktadır. Standart gönderi hizmetinin yanında sunulan UPS Express hizmeti sayesinde yurt içinde ertesi gün 09:00, 10:30 ve 12:00’a kadar veya gün içinde gönderi teslimatı yapan firmanın yaygın bir dağıtım ağı vardır.